30 PLN za 10 PLN w Play mobile oraz wersja beta nowej strony

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Najbardziej medialna i marketingowa naszym zdaniem sieć wprowadziła kolejną ciekawą promocję. Dzięki niej za kwotę 10 PLN otrzymamy aż 30 PLN do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne w Play mobile. Mogą to być chociażby rozmowy głosowe, wiadomości tekstowe SMS oraz MMS do wszystkich sieci. Niestety nie znajdziemy tutaj usług związanych z mobilnym internetem np: pakiety danych GPRS.

Play zastrzega, że promocja jest dostępna jedynie dla wybranych klientów. Zostaną oni poinformowani specjalnym SMSem. Tylko oni będą mogli go aktywować specjalnym kodem *111*118*1#. Warto jeszcze zaznaczyć, że pakiet nie przedłuża nam w jakikolwiek sposób ważności konta na połączenia wychodzące.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jednak to nie powinien być większy problem dla klientów P4. Zwykłe doładowanie konta za 5 PLN przedłuża nam ważność konta aż o rok czasu na połączenia wychodzące. To jednak nie wszystkie nowości jakie Play przygotował dla swoich klientów.

Już teraz możemy zobaczyć nową wersję beta strony Play. Znajdziemy ją pod adresem www.playmobile.pl/beta. W stosunku do starej wersji możemy zauważyć kilka znaczących zmian. Webdeveloperzy i programiści wprowadzili wreszcie wyszukiwarkę. Widać wyraźnie, że technologia Flash powoli ustępuje czoła rozwiązaniom Ajaxowym. W najnowszej becie Play aż roi się od rozwiazań jQuery (popularny framework korzystający z dobrodziejstw połączenia technologii JavaScript oraz XML).

Oczywiście jest to trend w całej branży Webdevelopment i nie powinien on nikogo dziwić. Internauci mają już powoli dość ciężkich stron naładowanych fajerwerkami. Naszym zdaniem jest to dobry ruch sieci Play. Dodatkowo nie jest konieczna instalacja wtyczki Adobe Flash Player. Większość współczesnych przeglądarek internetowych domyślnie odtwarza skrypty napisane w językach JavaScript, czy XML.

Więcej szczegółów na temat oferty znajdziemy na oficjalnym blogu Play. Informacje na temat szczegółowej wersji beta serwisu Play mobile możemy znaleźć na www.blogplay.pl/2010/10/beta-naszej-www.

(fot. Play/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “30 PLN za 10 PLN w Play mobile oraz wersja beta nowej strony”

  1. teknoman Odpowiedz

    nie no, dobry pakiet dali. choc o play juz nie za bardzo slychac ostatnio, prawda? ja to glownie czytam ostatnio o orange (najwiecej zdecycowanie), a to nowa oferta netu mobilnego, a to nowa usluga w abonamencie. play przygasl troche

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt