Sony promuje korzyści używania Bluetooth Stereo z A2DP

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 5,00 na 6)
Loading...

Sony na swoich podstronach dotyczących produktów audio dla samochodów bardzo mocno promuje rozwiązania mobilne. Te z kolei jeszcze skuteczniej redukują użycie denerwujących i wciąż plączących się wszędzie kabli. Tym rozwiązaniem jest technologia Bluetooth Stereo (A2DP), która pomaga nam cieszyć się muzyką w prawdziwie wygodny sposób.

Wszystko odbywa się na bardzo prostej zasadzie wysyłania dźwięku np: z naszego telefonu komórkowego do muzycznego radia (pełni ono rolę odbiornika posiadającego wbudowany moduł Bluetooth). Ten z kolei dalej przesyłany jest na głośniki, dzięki czemu może cieszyć ucho wszystkich słuchaczy podróżujących razem z nami. Dodatkowo nasi pasażerowie mogą przesyłać nową muzykę z własnych telefonów komórkowych, dzięki czemu zabawa jest jeszcze większa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Musimy przyznać, że działania japońskiego giganta Sony są bardzo dobre i za tym przykładem pójdą inni producenci sprzętu elektronicznego. Dzięki nim nasza słuchawka będzie współpracować z coraz większą ilością urządzeń dostępnych nie tylko w naszym domu, ale nawet samochodzie osobowym. Tak więc mobilność stanie się jeszcze bardziej powszechna, nie tylko w relacji telefon – telefon, ale także słuchawka – inne urządzenia.

(fot. Sony/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt