Darmowe Grono w Plus GSM

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Plus GSM udostępnił kolejny darmowy dostęp do portalu społecznościowego. Tym razem jest nim mobilna wersja serwisu Grono. Wcześniej Polkomtel już premiował tego typu rozwiązania i był to chociażby darmowy dostęp do witryny Facebook oraz YouTube. Zwłaszcza ta druga opcja była dużą atrakcją dla klientów sieci. Tym bardziej szkoda, że została ona zakończona.

Nowa promocja darmowe Grono w Plus.pl jest ważna od 8 marca do 15 czerwca bieżącego roku. Aby skorzystać z usługi można przejść do linku, który jest dostępny na darmowej witrynie portalu wap.plus.pl lub bezpośrednio wpisać adres w przeglądarce swojego telefonu m.grono.net.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Podobnie jak miało to miejsce we wcześniejszych przypadkach, musimy pamiętać o odpowiednich ustawieniach Wap GPRS. W przeciwnym razie opłaty zostaną naliczone w normalny sposób. Promocja nie obejmuje użytkowników korzystających z roamingu GPRS, jak i tych korzystających z bezpiecznych szyfrowanych protokołów logowania.

Trzeba przyznać, że sama promocja jest bardzo ciekawa, lecz stosunkowo mała popularność portalu Grono może nie być jakimś dużym atutem dla większości potencjalnych klientów. Z pewnością większą atrakcją dla użytkowników byłby darmowy dostęp do największego serwisu społecznościowego w naszym kraju jakim jest Nasza Klasa.

(fot. Grono/Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 9441 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt