YouTube w Plusie dalej za darmo
|
|
|
- czwartek, Październik 8, 2009, 16:37
- Praktyczne
- Dodaj komentarz
Polkomtel, czyli operator sieci Plus przedłużył promocję dotyczącą darmowego oglądania filmów wideo z popularnego serwisu YouTube w wersji mobilnej. Choć początkowo promocja miała się skończyć wraz z ostatnim dniem września to została ona przedłużona do ostatniego dnia października bieżącego roku. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiednich ustawieniach internetowych wap naszego telefonu. Jak to zrobić pisaliśmy już w artykule o korzystaniu za darmo z najnowszych promocji Plusa. Na serwis wideo można wejść z adresu wap.plus.pl/youtube lub z sekcji polecamy dostępnej na stronie wap.plus.pl. Być może wpływ na taką sytuację ma wciąż mała popularność, nawet darmowego oglądania filmów wideo online na ekranie telefonu. Kolejnym czynnikiem zniechęcającym są z pewnością ustawienia, które na nowo trzeba wprowadzać z uwagi na popularność profilu Internet GPRS np: w każdej nowej aplikacji Java jest ona wymagana. Czy to jest Opera Mini, Gmail, czy też SnapTu to ustawienia wap nie wystarczą już nam na prawidłowe korzystanie z aplikacji. Pozostaje nam nic innego jak aktywne korzystanie z serwisu YouTube zupełnie za darmo na ekranie naszej słuchawki.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
(fot. Plus/YouTube)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
Skomentuj







