Darmowe SlideShow 2

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

206darmowe_slideshow2SlideShow 2 to niezwykle ciekawa aplikacja, dzięki której zwykłe przeglądanie zdjęć nabierze zdecydowanie bardziej efektownego charakteru. Co najważniejsze druga część SlideShow jest całkowicie darmowa, w przeciwieństwie do pierwszej odsłony mobilnego pokazu slajdów obrazów znajdujących się w pamięci telefonu komórkowego. Aplikacja jak sama nazwa wskazuje tworzy animowane pokazy zdjęć z naszego aparatu z ciekawymi przejściami pomiędzy kolejnymi grafikami. Zalecamy podobnie jak to miało miejsce w przypadki SlideShow numer 1 uruchomienie w tle naszego odtwarzacza z muzyką. Dzięki temu pokaz nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru zwłaszcza wtedy gdy w tle grane są spokojne, relaksacyjne brzmienia w sam raz dopasowane do np: pięknych widoków wykonanych kamerą naszego telefonu komórkowego. Wtedy wrażenia są niesłychanie ciekawe i zaskoczą niejedną osobę z naszego grona przyjaciół. To kolejny już przykład producenta BitCycle, który udostępnia kolejną swoją aplikację całkowicie za darmo. Jeżeli ta tendencja się dalej utrzyma, wkrótce możemy się spodziewać fenomenalnego produktu PullFace również od tego samego wydawcy.

(fot. SlideShow 2)

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Dostępność:

Platforma Java J2ME Android Symbian iPhone Windows Mobile/Phone BlackBerry
Aplikacja:
SlideShow 2

Instalacja:

 1. Wpisz w przeglądarce telefonu: www.sonyericsson.com/fun
 2. Zmień model na G700 lub G900 korzystając z linku, który znajduje się w dolnej części witryny
 3. Przejdź do zakładki Aplikacje
 4. Wyszukaj w zakładce materiały darmowe Aplikacje (link znajduje się w dolnej części witryny): SlideShow 2
 5. Pobierz aplikację
 6. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 7. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Darmowe SlideShow 2”

 1. M@teusz Odpowiedz

  Aplikacja bardzo ciekawa. Więcej efektów przejść niż w fabrycznej przeglądarce Sony Ericssona. Tam po wybraniu pokazu slajdów mamy dosłownie pare efektów. SlideShow ma tylko jedną wadę – brak jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika. Odpalasz program i oglądasz. Jedyne co można zrobić to zatrzymać przewijanie zdjęć lub wyjść z aplikacji. A gdzie możliwość ustalenia czasu co ile mają się zmieniać fotki albo wybranie które zdjęcia mają się wyświetlać a które nie? Mi osobiście brak tych funkcji trochę przeszkadza, ale to nie zmienia faktu że lubię oglądać pokaz slajdów z tej aplikacji. Efektów jest dość sporo i wyświetlają się przypadkowo, ale nie zdarzyło się żeby któryś efekt pokazał się dwukrotnie. Bardzo fajna aplikacja.

 2. Kamil Odpowiedz

  W mojej słuchawce Sony Ericsson W660 niestety aplikacja nie działa 🙁 (najprawdopodobniej jest już za stara). Korzystam zaś z pierwszej wersji SlideShow. Wrażenia naprawdę kapitalne, efektowne przejścia, do tego jeszcze odpowiednio klimatyczna muzyka w tle z Walkman’a np: ATB Tristan Da Cunha, końcowy efekt po prostu coś pięknego 😉 Jedna z najważniejszych rozrywkowych aplikacji w mojej słuchawce.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt