Samsung bije kolejne rekordy, będzie 19 milionów sprzedanych Galaxy S III
|
|
|
- piÄ…tek, Lipiec 6, 2012, 19:16
- News
- Dodaj komentarz
Pojawiają się nowe, zupełnie zaskakujące informacje na temat poziomu galaktycznej sprzedaży Samsunga Galaxy S III. Prawdopodobnie drugi kwartał tego roku (2Q/2012) będzie najlepszym w historii tego koreańskiego producenta telefonów komórkowych (choć może bardziej powinniśmy powiedzieć teraz już głównie smartfonów).
Według nieoficjalnych danych przychody mają wynieść aż 41,5 (wcześniej 39,9) miliarda dolarów, zaś zysk netto ma mieć poziom 5,9 (poprzednio 4,45) miliarda dolarów. Są to wyniki finansowe znacznie lepsze od ostatnich telekomunikacyjnych żniw Samsunga w 1Q/2012.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
One przecież także były dobre. Ten dostawca w przeciwieństwie do wielu innych graczy (Nokia, HTC, Sony Mobile) zupełnie nie ma się czego wstydzić. To jednak nie wszystko, ponieważ prognozowana jest gigantyczna sprzedaż Samsunga Galaxy S III na poziomie aż 19 milionów sztuk. To tylko potwierdza fakt, że flagowy model koreańskiego producenta zyskał duże uznanie w oczach konsumentów. Praktycznie oferuje on wszystkie najnowsze technologie. To naprawdę niesamowite, jak zaściankowa firma z branży mobilnej przerodziła się w globalnego kolosa rozdającego karty na rynku telekomunikacyjnym.
(fot. Samsung/My mobile studio)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
Skomentuj






