Pizza Portal

Darmowe rozmowy w Lycamobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (5 liczba głosów, wasza ocena: 4,20 na 6)
Loading...Loading...

Styczeń 2012 to bardzo dobry miesiąc dla telekomunikacji. Wiele operatorów w tym czasie poprawia swoje oferty. Tak właśnie jest w przypadku Lycamobile, który swój sukces mierzy w niezwykle atrakcyjnych cenach rozmów międzynarodowych w tzw. roamingu. Dosłownie kilka dni temu zielono-niebieski operator MVNO znacznie ulepszył własny produkt.

Do niedawna jeszcze płaciliśmy za pierwsze 30 minut rozmowy (nawet tej między różnymi krajami) 0,39 PLN, a dopiero później taką samą kwotę mieliśmy naliczaną co minutę. Teraz to się zmienia i w Lycamobile za pierwsze 30 minut nie zapłacimy ani grosza (0,00 PLN). Dodatkowo po tym czasie płacimy mniejszą stawkę 0,29 PLN za każdą, następną minutę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wcześniej była to suma o 10 groszy (0,10 PLN) większa, czyli 0,39 PLN za te same połączenia w ramach sieci Lycamobile (Lyca to Lyca Calls). Zmiany w ofercie są naprawdę przełomowe i bardzo korzystne. Nawet możliwość nielimitowanych połączeń na numery globalnej sieci T-Mobile zarówno w kraju jak i na całym świecie nie była tak mocno atrakcyjna. Tak tanich rozmów w roamingu jeszcze nie było. W dodatku dotyczą one wielu krajów. Zaliczymy do nich chociażby Australię, Belgię, Danię, Francję, Włochy, Holandię, Norwegię, Polskę, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię oraz Wielką Brytanię. Więcej szczegółów o zaktualizowanym cenniku Lycamobile znajdziemy na witrynie www.lycamobile.pl/lyca-lyca/po.

(fot. Lycamobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 6877 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarzy do “Darmowe rozmowy w Lycamobile”

  1. Daniel Odpowiedz

    Ja też zamówiłem może się przyda jak będzie trzeba zadzwonić za granicę :) ,tanio mają nawet na komórkę np. do Szwajcarii xd

  2. Człek z Marsa Odpowiedz

    Stawka 0,29 gr za nawiązanie połączenia nadal jest naliczana:
    „Opłata za połączenia wewnątrz sieci Lycamobile wynosi 0,29 zł i jest naliczana za każde ustanowione połączenie. Klienci przez pierwsze 30 min dzwonią za 0zł za minutę, a po upływie tego czasu koszt rozmowy będzie naliczany według standardowej opłaty 0,29 zł za minutę. „

Skomentuj


× 9 = osiemnaście

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt