Red Bull Mobile już reklamuje swój największy atut

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie da się ukryć faktu, że największa zaletą sieci Red Bull Mobile jest dostęp do nieograniczonego internetu. W dodatku klient nie ogląda denerwujących reklam co 0,5 MB jak to jest chociażby we FreeM czy Carrefour Mova. Bardzo ważnym plusem nowej marki Play jest także wyjątkowo długi czas ważności tego darmowego dostępu do sieci, który występuje jako bonus po doładowaniu.

Zazwyczaj był to krótki okres 30 dni. Teraz w najlepszym wariancie możemy się cieszyć aż pięcioma miesiącami (150 dni) bezpiecznego internetu z lejkiem 32 kb/s (po wykorzystaniu gratisowej paczki 500 MB oczywiście). Co ciekawe jest on dwukrotnie szybszy od tego dostępnego u macierzystego operatora Play. W tym sensie uczeń przerósł swojego mistrza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV

Trzeba zatem pochwalić dział marketingu za naprawdę słuszny wybór najważniejszego atutu sieci Red Bull Mobile. Na blogu rzecznika operatora P4 można już zobaczyć elementy kampanii reklamowej telkoma sygnowanego logiem czerwonego byka. Znajdziemy tam zarówno spot telewizyjny jak i plakat, który pojawiać się będzie w prasie. Dodatkowo na jego stronie dodane zostały kolejne regulaminy, z których dowiemy się kilka ważnych rzeczy. Pakiety internetowe w ofercie na kartę Red Bull Mobile będą identyczne jak w Play Fresh. Na chwilę obecną nie możliwości migracji z Play za pomocą np: krótkiego kodu do Red Bull Mobile. Na szczęście ma to się zmienić jeszcze w tym roku.

(fot. Red Bull Mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13827 informacji na tej witrynie.



Podobal sie artykul, chcesz wiecej? Postaw kawe za:




2 komentarze do “Red Bull Mobile już reklamuje swój najwiÄ™kszy atut”

  1. Banan Odpowiedz

    Ja już w dzień oficjalnego startu. Czyli 2 września kupiłem starter z dołączoną puszką + doładowanie za 50 zł. Internet hula 24/7. Dzięki temu mogłem odblokować sobie wszystkie synchronizacje pogody, aktualizacje programów, gadu-gadu też cały czas włączone itp. Przed RBM miałem GaduAir. Jeszcze wcześniej PLAY Fresh, a jeszcze wcześniej Heyah ale to już dobre kilka lat wstecz =)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2026. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt