Pizza Portal

Orange minimalnie polepsza ofertę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...Loading...

Pomarańczowy operator jest chyba najbardziej krytykowanym telkomem w naszym krajowym internecie. Naprawdę sporo osób przeklina ofertę Orange za często występujące haczyki w postaci chociażby krótkiego czasu ważności pewnych rozwiązań oraz usług. Tak właśnie było z pieniędzmi na koncie użytkowników na kartę.

W momencie zakończenia terminu ważności połączeń wychodzących, klient miał jedynie pięć dni na wykonanie zasilenia. Jeżeli tego nie zrobił to zgromadzone (i jednocześnie zablokowane wcześniej) złotówki bezpowrotnie przepadały. Teraz operator postanowił pójść na rękę użytkownikom i przedłużył ten okres do 30 dni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Usługa nosi nazwę gwarancja zwrotu. Co ciekawe Orange 5-tego, 15-tego i 29-tego dnia trwania takiej blokady środków będzie wysyłał SMSa informacyjnego (wraz z kwotą podaną PLN), którego celem będzie uchronienie klienta przed ostatecznym przepadnięciem zgromadzonych środków. Gdy taka osoba zobaczy, że może stracić np: 20 PLN to istnieje spora szansa wykonania w porę odpowiedniego zasilenia.

Więcej szczegółów na temat oferty znajdziemy na stronie telkoma. Warto jeszcze zaznaczyć. że w Orange przy okazji wykonania doładowania kwotą 40 PLN wzwyż otrzymujemy aż roczną możliwość odbierania połączeń. Takiej zalety nie oferują nawet sieci Plusa i T-Mobile. U nich występuje jedynie dodatkowy miesiąc na odbieranie telefonów od naszych znajomych.

(fot. Orange)

Przygotowane przez

jest autorem 6877 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj


siedem − 4 =

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt