Opera Mini 5.2 wciąż nie jest wydawana
|
|
|
- wtorek, Luty 22, 2011, 2:03
- News
- Dodaj komentarz
Już ponad pół roku minęło od ostatniej premiery Opery Mini 5.1. Dawno norweski producent nie kazał nam aż tak długo czekać na kolejną odsłonę tej przełomowej już mobilnej przeglądarki. Co ciekawe wersja 5.1 została wydana zaledwie dwa miesiące po opublikowaniu wersji 5.0. Dziwi więc tak długi czas produkcji Opery Mini 5.2.
Celowo nie wymieniamy tutaj nazwy Opera Mini 6, ponieważ będzie to zapewne prawdziwa rewolucja. Wracając jednak do tematu wersji 5.2 zmiany są naprawdę potrzebne. W najnowszej Operze Mini 5.1 nie znalazło się wiele praktycznych funkcji. Dobrym przykładem są chociażby skórki, które miała wersja 4.2.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Być może to właśnie dlatego jest ona (kosztem nowszej 5.2) domyślnie instalowana w menu telefonów wielu znanych producentów. Przykładem takich urządzeń są nowe modele Nokii z klasycznym oprogramowaniem producenta S40 6th Edition. Więcej wad i zalet wciąż jeszcze aktualnej Opery Mini 5 przedstawiliśmy niezwykle szczegółowo w naszym wcześniejszym artykule. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że kolejne wydania produktu będą już zdecydowanie bardziej dopracowane w szczegółach.
(fot. Opera)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
Skomentuj






