PREMIERA: T-Mobile powiększa logotyp na koszulkach piłkarzy Bayernu Monachium

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czas na ciekawostkę rodem z świata wielkiej piłki nożnej i telekomunikacji. Otóż sieć komórkowa T-Mobile postanowiła zwiększyć logotyp na koszulkach piłkarskiego klubu Bayern Monachium, w którym przecież nie tak znowu dawno grał Robert Lewandowski. Już nie jest to napis z licznymi kropkami, a głównie wielka litera T niemieckiego operatora telekomunikacyjnego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeszcze dawniej zawodnicy bawarskiej dumy mieli na trykotach cały napis T-Mobile. Jednak na przestrzeni lat eskpozycja logo stawała się coraz skromniejsza, jeśli chodzi o całościową formę. Tymczasem T-Mobile całkiem nieźle sobie radzi w najnowszym wydaniu My mobile RANKING, gdzie zajmuje wysokie czwarte miejsce wspólnie z Mobile Vikings (wspierającym wybranych krajowych YouTuberów technologicznych).

Kto wie, może komunikacja magentowej sieci ulegnie delikatnej zmianie wzorem klubu Bayern Monachium. W efekcie w salonach nie będzie całościowego napisu T-Mobile czy tego z kropkami, a wyłącznie sama litera T. Tego dowiemy się niebawem. Wszak wielkie telekomy chętnie raz po raz urządzają zmiany w swoich salonach sprzedaży. Ostatnio delikatny lifting przeprowadził Plus przy okazji odświeżenia wizerunku logo.

(fot. Bayern Monachium/YouTube/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: T-Mobile powiększa logotyp na koszulkach piłkarzy Bayernu Monachium”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt