PREMIERA: Lionel Messi nie uratuje Apple TV+ [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Piłkarze zazwyczaj na piłkarską emeryturę wybierają kierunek Arabii Saudyjskiej. Wystarczy nadmienić Karima Benzemę czy Cristiano Ronaldo. Na nieco inną część globu postawił jeden z najlepszych snajperów świata, mianowicie Lionel Messi. Chodzi o słoneczne Miami w amerykańskim stanie Floryda. Argentyńczyk zagra w lidze MLS i klubie Inter Miami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście jest w tym wszystkim wątek technologiczny. Apple TV+ ma prawa do transmisji tych rozgrywek. Lionel Messi ma być kołem zamachowym platformy streamingowej od giganta z Cupertino, które nie osiągnęło sukcesu w starciu z HBO Max (w USA już samo Max) lub nawet Amazon Prime Video. Zdaniem My mobile, twarz Lionela Messiego nie pomoże uratować usługi Apple TV+. Jeden gwiazdor to stanowczo za mało.

Lionel Messi owszem, mógł podnieść co najwyżej sprzedaż gry komputerowej FIFA 16. Apple TV+ musi popracować nad dostępnością polskiego lektora na rynkach lokalnych. Bez tego ani rusz. Traktowanie ich jako tych z krajów trzeciego świata bez wątpienia nie przyniesie mu nowych klientów. Jest to absolutna sprawa do poprawki. W formie ciekawostki kilku miłośników futboli wykupi dla testu subskrypcję, aby tylko sprawdzić jak sobie radzi ich ulubieniec Messi w lidze MLS i koszulce zespołu Inter Miami.

(fot. EA Sports/Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY FIFA 16

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt