PREMIERA: Trio wielkich smartfonowych rywali

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wybór nowego telefonu komórkowego jest piekielnie trudną sprawą nie tylko dla zwykłego konsumenta, ale i nawet tzw. geeka (wielkiego miłośnika telekomunikacji). Sytuacja na dobrą sprawę po prawie roku niepewności w zasadzie jest taka sama. Aż chciałoby się zacytować klasyk filmowy o tytule Uciec, ale dokąd z legendarnym aktorem Jean-Claude Van Damme.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Sprawy się ostatnio wręcz dodatkowo skomplikowały po tym jak Google Pixel 6a otrzymał 5G w formie oficjalnego wsparcia u polskich sieci komórkowych. W tej chwili jest to naprawdę mocny kandydat (jeden z trzech) na nowy smartfon, który teraz kosztuje około 1.700 PLN w wybranych ofertach. Promocje nie ominęły również kapitalnie zapowiadającego się modelu Motorola Edge 30 Fusion, która spadła o więcej niż 300 PLN.

Dzięki kolejnemu rabatowi 400-500 PLN można go spotkać za ceny rzędu 1.750 PLN. Najdrożej w tym trio wypada zdecydowanie Sony Xperia 5 III. Trzeba bowiem za nią zapłacić sumę 2.700 PLN, czyli z grubsza o 1.000 PLN więcej na tle pary poprzedników nadmienionych przed chwilą. Być może taki jest koszt kompletności, mianowicie obecności slotu na kartę microSD oraz złącza słuchawkowego typu Mini Jack. Potencjalny klient musi się mocno zastanowić, wszak może używać smartfonu wręcz 5 długich lat.

(fot. Sony/Google/Motorola/My mobile)

WYBÓR NOWEGO TELEFONU JEST PIEKIELNIE TRUDNĄ SPRAWĄ

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Trio wielkich smartfonowych rywali”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt