PREMIERA: Napis 5G na obudowie będzie marketingowym bajerem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszystko wskazuje na to, iż końcówka bieżącego roku będzie stała pod znakiem technologii 5G reklamowanej z wielką pompą. Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej już używają określenia dostępne wkrótce w nawiązaniu do niej. Jeszcze dalej poszli wybrani producenci sprzętu telekomunikacyjnego. Otóż ich smartfony mają na tylnych pleckach dumny napis 5G.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oznacza on nic innego jak fakt dostępności super szybkiego mobilnego internetu. Zwykły konsument dzięki tej prostej komunikacji marketingowej na momencie wie, że ten telefon posiada jakże magiczne 5G. Tylko czekać, aż jego śladem pójdą inni dostawcy smartfonów. Na ten moment większość z nich jest subtelna w tym temacie. Wystarczy wziąć pod uwagę urządzenia marek Sony (Xperia 1 II nie ma napisu 5G, choć mogłaby) czy Apple.

Dla porównania Xiaomi z wielką ochotą stosuje ten zabieg, co widać na powyższym zdjęciu. Znając realia rynkowe większość chińskich brandów zacznie umieszczać napis 5G na potęgę. Wszystko dlatego, że mają one zdecydowanie słabszą renomę marki i muszą za wszelką cenę jakoś zaimponować potencjalnym klientom. Jeszcze bowiem sporo im brakuje do elitarności oraz swoistego rodzaju prestiżu dajmy na to kultowego logo tego chociażby z nadgryzionym jabłkiem.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt