Wysyp gwiazd na Open’er Festival 2019 [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wydarzenie Open’er Festival 2019 zapowiada się niezwykle mocno interesująco. Do już wcześniej zaprezentowanej palety gwiazd dołączają bowiem kolejni, w dodatku niezwykle mocno utalentowani artyści. Zaliczają się do nich bez wątpienia piosenkarka muzyki pop LP znana z wielkiego hitu Lost On You, który był grany oraz zdobył uznanie słuchaczy rozgłośni radiowych na całym globie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Kolejna to polski akcent, czyli raper Sokół. Jego najnowsza płyta Wojtek Sokół zyskała znakomite recenzje w My mobile. Nie wolno też zapominać o Lana Del Rey, która występowała już na Orange Warsaw Festival 2016. Tak więc mamy naprawdę mocne trio. Kto wie, kto jeszcze dojdzie do puli wykonawców. Zapowiada się zatem obowiązkowy event na mapie wszystkich miłośników koncertów czy brzmienia na żywo.

Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie biura prasowego Orange Polska www.biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/the-strokes-lp-marina-the-voidz-i-sokol-na-opener-festival-powered-by-orange-2019 oraz www.biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/lana-del-rey-headlinerka-opener-festival-2019-powered-by-orange. Swoją drogą trzeba pochwalić pomarańczowego operatora za wspieranie szeroko rozumianej kultury czy sztuki.

(fot. Orange/My mobile)

LP – LOST ON YOU

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt