Nieoczekiwanie liczba kart SIM w kraju wzrosła

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

No i wreszcie nastąpiło długo wyczekiwane przełamanie. W Polsce znowu zaczęła rosnąć liczba kart SIM po ciągłych spadkach związanych z koniecznością rejestrowania dosłownie każdego nowego numeru (również tego na kartę). Takie są wnioski po najnowszych danych ogłoszonych przez Główny Urząd Statystyczny. Według niego w kraju po 3Q/2017 funkcjonuje 52,2 miliona kart SIM.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To zdecydowanie więcej na tle 51,7 miliona we wcześniejszym kwartale raportowanych przez GUS. Z pewnością takiego wzrostu wyczekiwał rynek. Pół miliona przyrostu piechotą nie chodzi. Kto wie, czy głównym winowajcą tego całego pozytywnego zamieszania nie była sieć komórkowa Play, która od lat w kraju nad Wisłą uchodzi za tą najlepszą i jednocześnie najbardziej lubianą z grona graczy strukturalnych W4.

Za chwilę również fioletowy operator powinien podać liczbę, a tym samym oficjalnie ogłosić fakt bycia największym telekomem w Polsce. Szampany już się z pewnością chłodzą na ulicy Taśmowej w szklanych biurowcach z fontannami na dziedzińcu w Warszawie. Kto wie, może w związku z tym zostanie przygotowana jakaś duża (nie zwykła) konferencja prasowa dla wybranych mediów z udziałem celebrytów od lat reklamujących P4. Wszystkiego dowiemy się już niebawem.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt