PREMIERA: Klawiatura SwiftKey potrafi mocno drażnić

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

SwiftKey jest domyślną klawiaturą stosowaną chociażby w smartfonach Sony Xperia. Niestety, ale później jakieś 90% użytkowników jej nie zmieni z powodu braku wiedzy. Szkoda, bo w pewnych aspektach klawiatura SwiftKey działa fatalnie. Chodzi zwłaszcza o słaby słownik oraz mało wygodne rozmieszczenie znaków specjalnych (czuć to mocno po przesiadce z iPhona).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Człowiek chce coś napisać i za każdym razem musi poprawiać błędne autosugestie słownika. Problem ten swego czasu opisywał znany raper Sokół. Z utęsknieniem wspominał on stare dobre czasy fizycznych klawiatur. Teraz w tym biznesie siedzi już tylko i wyłącznie BlackBerry. Ba, była to kiedyś ulubiona marka amerykańskich celebrytów z Kim Kardashian na czele. Teraz tę rolę przyjął oczywiście produkt iPhone od Apple.

Wracając jeszcze na koniec do tematu klawiatury SwiftKey to owszem, zawsze możemy wyłączyć słownik całkowicie. Nie po to jednak tworzy się technologie ułatwiające korzystanie z inteligentnego telefonu komórkowego, aby z nich celowo nie korzystać. Cóż, w takim razie pozostaje nic jak tylko mieć nadzieję znacznej poprawy sytuacji w formie jakieś najbliższej aktualizacji aplikacji SwiftKey zarówno na Androida czy iOS.

(fot. SwiftKey/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.12 komentarzy do “PREMIERA: Klawiatura SwiftKey potrafi mocno drażnić”

  • Wój

   Haha. Pobranie klawiatury z Google Play to czynność wiadoma dla 10% społeczeństwa.

 1. sev3 Odpowiedz

  SwiftKey ma możliwość wyświetlania dodatkowego wiersza z cyframi. Świetna funkcja niedostępna chyba nigdzie indziej.

 2. sev3 Odpowiedz

  Ja używam i polecam Swype + Dragon. Też chyba jako jedyny podczas smużenia palcem potrafi zapamiętać słowa złożone z liter i cyfr. Przydatne bardzo przy wpisywaniu haseł.

 3. Jovi Odpowiedz

  SwiftKey to jedna z lepszych opcji na pisanie ze słownikiem. Zapewnia większą szybkość pisania niż oryginalna klawiatura Androida. Do tego darmowe motywy, własna konfiguracja, itd. Artykuł jest dla mnie wyssany z palca. Nie wiem czy to reklama IPhonea cz tego muzyka ptaka, bo klawiatura sprawdza sie idealnie

 4. Jovi Odpowiedz

  PS. Słownik również uczy się nowych wyrazów, więc „słaby słownik” to chyba słaby piszący. Może muzyk ptak nie wgrał polskiego słownika, tylko jechał na angielskim? To jest jedyne wytłumaczenie tego artykułu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt