Nowa toruńska Trasa Średnicowa-Północna błyskawicznie zaktualizowana w Google Maps na tle Here Maps

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nowa-torunska-trasa-srednicowa-polnocna-blyskawicznie-zaktualizowana-w-google-maps-na-tle-here-maps

W ostatni piątek z wielką pompą sam Prezydent Miasta Torunia otwierał drugi odcinek nowej Trasy Średnicowej-Północnej, której głównym celem było odciążenie ruchu w centrum w pobliżu zabytkowej Starówki. W związku z tym wydarzeniem serwis My mobile postanowił sprawdzić jak długo potrwa aktualizacja map w wielu znanych aplikacjach służących do nawigacji. Google Maps – Here Maps 1:0 to chyba najlepszy komentarz. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Słynne mapy od kalifornijskiego giganta dosłownie na drugi dzień miały naniesioną zmianę. Oczywiście nowa droga nie jest dostępna w widoku satelitarnym (z uwagi na nieaktualność zdjęć, aczkolwiek odpowiednia warstwa z nową ścieżką na całe szczęście występuje). Jednak w trybie mapy ona normalnie jest dostępna. Niestety tak dobrze już nie poszło konkurencyjnym Here Maps.

Do dnia dzisiejszego w tej aplikacji nie ma nawet w widoku mapy naniesionej nowej drogi. Zapewne to się zmieni w przeciągu góra miesiąca, ale niesmak pozostał. Jeszcze na koniec mała ciekawostka. W ostatnim czasie krytykowane za mocno nieaktualne zdjęcia satelitarne Google Maps jakby na przekór zaktualizowało ten tryb. W efekcie w Toruniu możemy już dostrzec Motoarenę oraz nowy Most przez Wisłę.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Nowa toruńska Trasa Średnicowa-Północna błyskawicznie zaktualizowana w Google Maps na tle Here Maps”

  1. CJay Odpowiedz

    W kwestii zdjęć satelitarnych Google ma dostęp do najaktualniejszych jednak wyświetla starsze ze względu na lepszą jakość. Przekonać się o tym można korzystając z Google Earth.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt