Płatne pakiety internetowe w Aero2, niestety dalej z kompromitującym limitem transferu 512 kb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 4,50 na 6)
Loading...

platne-pakiety-internetowe-w-aero2-niestety-dalej-z-kompromitujacym-limitem-transferu-512-kb-s

Sieć komórkowa Aero2 oferującą darmowy Internet socjalny nie popisała się przy swoim nowym produkcie. Chodzi o Aero Mini. Zawiera on dwie płatne paczki w cenie 5 PLN za 3 GB (na 30 dni) oraz 10 PLN za 5 GB (aktywne aż 60 dni). Co ciekawe, w tym ostatnim przypadku telkom nie zastosował marketingowej zasady spadku kosztu przy zwielokrotnionym zakupie. W efekcie za 10 PLN powinniśmy otrzymać minimum 7 GB. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak mamy tylko 5 GB. Lepiej się więc opłaca kupić dwa pakiety w cenie 5 PLN, by móc otrzymać 6 GB. Nie to jest jednak najgorsze. Chodzi o limit prędkości wynoszący zaledwie 512 kb/s. W czasach, kiedy normą staje się zasięg LTE oferujący około 100 Mb/s, a już do nieba bram puka powoli technologia 5G (z nawet 1 Gb/s) to wartość oferowana przez Aero2 w dodatku w płatnej formie brzmi jak jakiś dobry żart.

I marnym pocieszeniem jest zniesienie irytujących kodów reCAPTCHA czy też przerywanie sesji internetowej co godzinę. Zapewne taki stan rzeczy z lejkiem około 0,5 Mb/s był podyktowany stosownymi zapisami w momencie wygrywania przetargu na określone częstotliwości. W efekcie nie mamy możliwości surfowania z pełną prędkością, dokładnie taką jaką fabryka masztów dała swoim użytkownikom. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.aero2.pl/Internet-bez-CAPTCHA/Informacje.

(fot. Aero2/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Płatne pakiety internetowe w Aero2, niestety dalej z kompromitującym limitem transferu 512 kb/s”

  1. zyga Odpowiedz

    Nie będę placil Krokowi (Krok to pewnie przykrywka dla całej UBecji) za to aero. Jak mam placic, to na pewno z tego syfa jak LTE w plusie nie skorzystam – lipa, lipa, lipa, jak caly Krok i jego kumpel – Kevin 🙂

  2. kokiki Odpowiedz

    Samo Captcha to nieporozumienie, na mniejszych ekranach to porażka, gdyby UOKiK funkcjonował NORMALNIE nie było by tego. Opłaty OK, ale za inne warianty, np. wyższa prędkość, itp. … ja na pewno nie skorzystam z płatnej odmiany w obecnej wersji.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt