Bonus 50 PLN i podwójne doładowania w Orange na kartę za przeniesienie numeru z potężnym haczykiem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

bonus-50-pln-i-podwojne-doladowania-w-orange-na-karte-za-przeniesienie-numeru-z-poteznym-haczykiem

Aż chciałoby się powiedzieć, że ten Orange chyba nigdy się nie zmieni i dalej będzie najgorszą pod względem oferty siecią komórkową na kartę w Polsce z tzw. W4. Tylko tak można skwitować jego najnowszą promocję dla osób przenoszących numer od innych operatorów. Co z tego, że otrzymamy 50 PLN w formie bonusu czy też podwojone środki z doładowania, jak są one do wykorzystania tylko w Orange.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Użytkownicy znowu muszą się ograniczać wyłącznie do macierzystej sieci (co w dobie licznych promocji typu no-limit po zasileniu z Orange Yes na czele nie jest niczym szczególnym), a szkoda. Mogliśmy bowiem mieć kapitalną promocję. Wyszło jak zawsze, jak to w Orange. Na koniec niejako z aptekarskiego obowiązku wypada omówić szerzej te bonusy. I tak w dniach od 3 do 30 listopada bieżącego roku każda osoba przenosząca numer do Orange (z wyjątkiem taryfy internetowej Free) otrzyma automatycznie 50 PLN na konto promocyjne ważne 30 dni.

Bonus zostanie włączony dokładnie 31 dnia od momentu przeprowadzki do pomarańczowego telkoma. Druga promocja dotyczy każdego podwajania doładowań konta aż przez 3 miesiące od momentu przeniesienia numeru. W efekcie zawsze przez około 90 dni zyskamy 100% więcej środków (aktywnych 30 dni włączanych najpóźniej po 24 godzinach). Całe szczęście, że chociaż środki te możemy wykorzystać na zakup pakietów internetowych, a nie tylko na rozmowy, SMS czy MMSy. Z pewnością jednak promocja ta nie przyciągnie tłumów do bazy klientów Orange.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt