Celebryci jak chorągiewki na wietrze, idą tam gdzie jest pieniądz, raz do Play, później do T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

celebryci-jak-choragiewki-na-wietrze-ida-tam-gdzie-pieniadz-raz-do-play-pozniej-do-t-mobile

Z pewnością marketingowcy Play plują sobie w twarz zaangażowaniem w przeszłości dwóch znanych celebrytów do swoich reklam telewizyjnych, mianowicie Czesława Mozila (naprawdę wiele spotów P4 promował) oraz Marcina Prokopa. Teraz dokładnie ta sama dwójka przeszła do T-Mobile z uwagi na kontrowersyjną najlepszą jakość sieci oraz świetną obsługę klienta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tym miejscu nie ma się co czarować, czy faktycznie nastąpiło przeniesienie numeru z fioletowego operatora do tego różowego. Swego czasu popularna blogerka modowa (teraz life-stylowa) promowała posiadanie numeru w Virgin Mobile, choć na co dzień korzystała z Heyah, do czego sama niefortunnie przyznała się w jednym z komentarzy na popularnym portalu społecznościowym. W takich sytuacjach zawsze chodzi o pieniądze.

Każdy z nas przecież za kilka dni pracy na planie wziąłby kwotę sześciocyfrową bez większego zawahania. Takie są korzystne realia bycia znaną osobą. Dla porównania Marcin Prokop promował Formułę WWW od Play. Teraz z humorem reklamuje ofertę T-Mobile razem z Czesławem Mozilem. Więcej szczegółów na temat kampanii marketingowej znajdziemy na łamach biura prasowego różowego telkoma. Historia jest jeszcze o tyle ciekawa, gdyż to właśnie T-Mobile został głównym partnerem roamingowym Play w kraju.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

REKLAMA T-MOBILE Z CZESŁAWEM MOZILEM I MARCINEM PROKOPEM

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Celebryci jak chorągiewki na wietrze, idą tam gdzie jest pieniądz, raz do Play, później do T-Mobile”

 1. krzysztof szwed Odpowiedz

  droga reklama nie znaczy najbardziej efektywna za pieniądze włożone na wynajętego celebryte szło by zrobić nie wiarygodnie śmieszną reklame bijącą w oczy i zostającą na długo w pamięci jak np tanie reklamy z heyah , np tą z kapturkiem ciągle nuce w ładną pogode taką jak dziś

  • Kamil

   Najbardziej zaskakuje to, że niektórzy naprawdę wierzą w posiadanie numerów w danej sieci przez celebrytów, choć to tylko reklama

  • Remek

   Ja patrzę na spot jako całość, zabawny nie irytuje oglądającego- można się uśmiechnąć, moim zdaniem dobrze dobrali tą dwójkę. 

 2. przemo Odpowiedz

  można powiedzieć tak: Prokop ma internet mobilny z play, ale komoórke z tmobile natomiast mozil przeniosl (lub kupil nowy starter) numer na karte z play do tmobile. Każdy wybiera to co lubi !

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt