T-Mobile kopiuje Oba Mę Plusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

t-mobile-kopiuje-oba-me-plusaW listopadzie ubiegłego roku sieć komórkowa Plus zaprezentowała innowacyjne rozwiązanie o nazwie Oba Ma. Polegało ono na tym, że klient otrzymywał w ramach jednego abonamentu smartfon oraz tablet. Był to świetny pomysł z marketingowego punktu widzenia, ponieważ osoba obdarowywana była aż dwoma prezentami, a nie tylko jednym.

W dodatku operator na tym nie tracił, ponieważ tani tablet i tani smartfon w końcowym efekcie równał się pod względem kosztów z flagowym, praktycznie zawsze drogim telefonem komórkowym. Teraz w ślady zielonego operatora postanowił pójść T-Mobile. Różowa sieć oferuje bowiem klientom abonament multimedialny, a w nim tablet oraz smartfon do wyboru.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy zajrzeć na podstrony telkoma, aby się samemu dobitnie o tym fakcie przekonać. Jest to ewidentna kopia pomysłu marketingowców Polkomtela. Tematyka kserowania rozwiązań jednych od drugich zwłaszcza w telekomunikacji nie jest niczym nowym. Wystarczy tylko przypomnieć zeszłoroczną historię z wprowadzeniem Formuły 4.0 przez Play. Później nielimitowane rozmowy ze wszystkimi sieciami pojawiły się u każdego operatora strukturalnego. Ostatnio nawet Red Bull Mobile skopiował NJU Mobile w swojej ofercie kontraktowej. Ten przykład dobitnie pokazuje, że w dobie ostrej konkurencji nie ma czasu na sentymenty czy wymyślanie nowatorskich taryf i zaczynają się takie kuriozalne sytuacje.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt