Samsung Galaxy S 4 dostępny w Play, Plusie i Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

samsung-galaxy-s-4-dostepny-w-play-plusie-i-orangeDostępność flagowego modelu telefonu komórkowego to bardzo duży atut marketingowy dla każdego operatora. Sprawa jest tym ważniejsza, jeśli dotyczy ona prawdopodobnie najlepszego smartfona na świecie, czyli modelu Samsung Galaxy S 4. Z pewnością wynoszącą dodatkowo 99% można powiedzieć, że to właśnie on zostanie najlepszą słuchawką 2014 roku według Global Mobile Awards.

Przez ostatnie dwa lata wygrywali bowiem kolejno Samsung Galaxy S II i Galaxy S III. Wracamy jednak teraz do kluczowego tematu, czyli dostępności najnowszej galaktyki od koreańskiego producenta. Samsung Galaxy S 4 już jest w sprzedaży w sieciach komórkowych Play (w wybranych salonach można go nawet dostać), Plus oraz Orange w odpowiednio wysokich cenach. Z kolei plamę dał T-Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

U niego bowiem występuje wyłącznie przedsprzedaż. Możemy się o tym fakcie przekonać sami odwiedzając adres www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/samsung-galaxy-s4, tam znajdziemy formularz, na którym możemy się zapisać do kolejki oczekujących. Znacznie lepiej natomiast jest u innych graczy, gdzie można już teraz składać zamówienia. W Play wystarczy odwiedzić www.play.pl/super-smartfony/samsung-galaxy-s4.html, Plusie www.plus.pl/indywidualna/Abonament/…/BezLimitu oraz Orange www.orange.pl/kid,4002009278,id,4003207187,article.html. Na pocieszenie w kwestii T-Mobile możemy dodać, że w jego ofercie pojawił się BlackBerry Z10. Ten smartfon był wcześniej dostępny w Orange i Play. Na koniec jeszcze w formie ciekawostki prezentujemy krótką historię powstania designu Samsunga Galaxy S 4 okiem samych jego projektantów.

(fot. Play/My mobile studio)

HISTORIA DESIGNU SAMSUNG GALAXY S 4

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt