Michał Żebrowski jest w Plusie, choć reklamuje przejście do Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

michal-zebrowski-jest-w-plusie-choc-reklamuje-przejscie-do-playCzasami naprawdę warto czytać komentarze użytkowników pod artykułami. Nie dość, że są one cennym źródłem opinii to jeszcze dodatkowo można dowiedzieć się z nich wielu zupełnie innych (niezwiązanych z głównym temat danego tekstu) ciekawych rzeczy. Tak właśnie było w tym przypadku.

Według informacji MobileArena gwiazda ostatnich reklam skierowanych dla biznesu, Michał Żebrowski choć promuję ofertę sieci Play to sam swoje firmowe numery ma w konkurencyjnym Plusie. Taka sytuacja jednak wcale nas nie dziwi. Nie można bowiem wierzyć we wszystko co serwują nam spoty reklamowe.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W rzeczywistości gwiazdy wykonują określone zadania nakreślone w planie marketingowym. Dodatkowo od mało którego celebryty wymaga się później, by naprawdę miał numer u danego operatora (choć w Stanach Zjednoczonych takie zapisy w umowach faktycznie występują). W Polsce natomiast tak nie jest. W prawdziwym świecie wcale Kamil Bednarek czy Czesław Mozil nie muszą mieć numerów w Play. Równie dobrze jeden z nich może być w T-Mobile, a drugi w Orange. Sporo osób jednak myli świat telewizyjny z tym rzeczywistym co dobitnie widać na ulicach jak spotkają gwiazdy z małego ekranu. Później dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji, że bohaterowie serialu są mylnie postrzegani jako lekarze, dajmy na to profesora Falkowicza z serialu Na dobre i na złe granego przez Michała Żebrowskiego z fikcyjnej podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra.

(fot. Play/Plus/My mobile studio)

MICHAŁ ŻEBROWSKI PROMUJE OFERTĘ PLAY (FORMUŁA WWW DLA FIRM)

Przygotowane przez

jest autorem 10579 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “Michał Żebrowski jest w Plusie, choć reklamuje przejście do Play”

 1. diztonz Odpowiedz

  Informacja podana przez narratora reklamy jest jednoznaczna :” (…) U Michała Żebrowskiego wszystko gra. Przeniósł firmę Teatr 6. Piętro do Play (…)”. Ciekawe, jak się to ma to /Dz.U. 1993 Nr 47 poz. 211 (USTAWA z dnia 16 kwietnia 1993 r.o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji)/
  Art. 16.
  1. Czynem nieuczciwej konkurencji w zakresie reklamy jest w szczególności:
  2) reklama wprowadzająca klienta w błąd i mogąca przez to wpłynąć na jego decyzję co do nabycia towaru lub usługi ?

 2. marian Odpowiedz

  Wiekszość ludzi jest chyba jednak idiotami. Nie wybiorą dobrej oferty jesli nie pojeci im tego jakas znana osobowość. A wiadomo ze wszystkie osoby reklamujące Playa w reklamach tv za darmo tego nie robią ba, robia to za ogromne pieniądze które w gruncie rzeczy placi im abonent. Czyli wola miec drożej ale reklamowane przez celebryte. Swoją drogą nikt nie pomysli logiczne, ze Bednarka czy Mozila tym bardziej Wojewódzkiego nie obchodzą raczej rachunki za telefon i ich wysokość? 

 3. Marek Odpowiedz

   Ciekawe bardzo. Fajnie byłoby wiedzieć w jakich sieciach inni celebryci mają swoje numery.

 4. Kamil Odpowiedz

  Profesora Falkowicza jak na razie nie ma w dziejszym odcinku serialu Na dobre i na złe 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt