Nokia EOS nagra film w jakości 4K2K
|
|
|
- środa, Kwiecień 17, 2013, 0:19
- News
- 2 komentarze
Pierwsze nieoficjalne informacje na temat modelu Nokii Lumia z Windows Phone oraz aparatem 41 MPix pojawiły się niemalże równo rok temu. Czas jednak mijał i nic większego nie zmieniało się w tym temacie. Aż do teraz. Przedostają się bowiem szczegóły specyfikacjisprzętowej tajemniczego modelu Nokia EOS. Ma on być świetną propozycją dla miłośników fotografii.
Choć nie tylko dla nich. Oprócz kapitalnego aparatu 41 MPix na pokładzie Nokii EOS zobaczymy również kamerę wideo rejestrującą obraz o zadziwiającej jakości 4K2K. Swoją drogą to samo ma oferować również nadchodzący LG Nexus 5 firmowany logiem Google.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
To jednak nie koniec zaskakujących nowości. Nokia EOS ma posiadać wreszcie czterordzeniowy procesor typu Quad-Core, a dokładniej mówiąc zaprezentowany na tegorocznych targach CES w Las Vegas model Qualcomm 800. Dzięki niemu wydajność mobilnych okienek już nie będzie odbiegać aż tak mocno względem konkurencyjnego Androida. Do tego dochodzi przydatna funkcja transmittera FM, który wysyła sygnał z muzyką w wygodny, bezprzewodowy sposób chociażby do naszej wieży Hi-Fi (wystarczy tylko na niej wybrać odpowiednie fale radiowe). Trochę rozczarować może natomiast ekran w standardzie HD, a nie Full HD jak to robią teraz wszyscy dostawcy topowych urządzeń. Na koniec w Nokii EOS mamy zaś 2.000 mAh baterię, radio FM i slot na kartę microSD.
(fot. Nokia/My mobile studio)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
2 komentarze do “Nokia EOS nagra film w jakoÅ›ci 4K2K”
Skomentuj







Wszystko fajnie ale bzdury piszesz: „DziÄ™ki niemu wydajność mobilnych okienek już nie bÄ™dzie odbiegać aż tak mocno wzglÄ™dem konkurencyjnego Androida” 2 rdzeniowy wp8 jest wydajniejszy od czterordzeniiowego androida, wiec powtarzam bzdety piszesz, dzieki 4 rdzeniowym procesorom jedyne co to wp8 bedzie marketingowo „wydajniejszy” to wszystko, w przypadku eosa sama jakos i szybkosc pracy systemu i aplikacji bedzie nie osiagalna dla androidow 4 rdzeniowych no mze 8 rdzeniowe beda podobnie dzialac chociaz watpie. nie pisz taki glupot bo ludzie gotowi w to uwierzyc, potwierdzasz tymi slowami to ze nigdy nie mialem w rekacj smartfona z wp8, przez to nie jestes wiarygodny od teraz straciles wiarygodnosc w zamieszczanych informacjach napewnu u mnie i moich wielu znajomych.
Mialem, HTC Windows Phone 8S jest swietny, ale dopoki nie bedzie tam kafelka z napisem O jak Opera Mini to sie ta platforma nie zainteresuje na powaznie. Jesli chodzi o wydajnosc to faktycznie mobilne okienka radza sobie lepiej na gorszej specyfikacji niz Android, ale w benchmarkach ich jednostki Dual-Core tak nie przebijaja inne Quad-Core