Kieszonkowy projektor Philips zamiast telefonu do kontraktu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Operatorzy robią co tylko jest w ich mocy, by dobrze zdywersyfikować swoją ofertę. Idealnym przykładem takiej strategii jest stopniowe odchodzenie od premiowania klienta wyłącznie nowoczesnym telefonem komórkowym, czyli smartfonem. W wielu przypadkach posiada on wciąż sprawną słuchawkę, której nie chce jeszcze wymieniać w momencie przedłużania umowy.

Play znowu ma ciekawą propozycję dla takich właśnie osób po wcześniejszym oferowaniu telewizji satelitarnej Cyfra+ zamiast telefonu. Tym razem jest to kieszonkowy projektor Philips PicoPix PPX 2480, który umożliwi nam wyświetlanie obrazu o przekątnej nawet 120 cali z dowolnego źródła jak chociażby smartfon, pendrive czy karta pamięci. Jego mobilność dodatkowo podkreśla zintegrowany akumulator.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Rynkowa cena urządzenia to około 1.400 PLN. Rozwiązanie jest dostępne zarówno dla klientów wybierających abonament jak i rozwiązanie łączone typu Mix. Oczywiście w tym drugim przypadku możemy się spodziewać znacznie większego wydatku. Więcej szczegółów (zaawansowana specyfikacja techniczna) na temat urządzenia jest dostępna na blogu rzecznika P4 oraz na witrynie producenta. Do tej pory projektory były znane w telekomunikacji głównie za sprawą integracji ich w wybranych smartfonach. Teraz fioletowa sieć stawia na oddzielny i całkowicie samodzielny produkt. Czas pokaże, czy odniesie sukces na rynku. Z pewnością będzie on miłym urozmaiceniem jej oferty.

(fot. Philips/My mobile studio)

PROJEKTOR PHILIPS PICOPIX PPX 2480 W TVN TURBO

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt