T-Mobile Nowe horyzonty również rusza w trasę
|
|
- wtorek, Listopad 6, 2012, 2:20
- News
- 1 komentarz
Sieć komórkowa T-Mobile chyba pozazdrościła telkomowi Orange wznowienia tym razem jednak zimowego kina objazdowego. Jego festiwal filmowy Nowe horyzonty również rusza w trasę po Polsce. Na mapie jest aż 20 miast naszego kraju. W przeciwieństwie do pomarańczowego operatora nie będą to jednak małe miejscowości.
T-Mobile Nowe horyzonty w trasie jest już od 5 listopada bieżącego roku. Zawita on do takich miast jak Warszawa, Opole, Wrocław, Gdańsk, Toruń, Katowice, Poznań, Częstochowa, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Lublin, Kołobrzeg czy Gorzów Wielkopolski.
Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
  |
![]() |
Widzimy zatem gołym okiem, że tym razem czołowe regiony kraju nad Wisłą zostały wzięte pod uwagę organizatorów. Takie festiwale to świetna okazja do oglądania wielu ambitnych filmów. Wszyscy doskonale wiemy jak skomercjalizowane kino jest w obecnych czasach bardzo słabe. Spektakularne efekty specjalne w ostatnim Skyfall z agentem 007 bez dobrej fabuły nie zmienią tego stanu rzeczy. Przykładem takiego festiwalowego odkrycia (Off Plus Camera 2012) jest chociażby świetny film Teddy Bear. Więcej szczegółów na temat Nowych horyzontów wspieranych przez T-Mobile możemy znaleźć na oficjalnej witrynie www.nowehoryzonty.pl.
(fot. T-Mobile/My mobile studio)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
1 komentarz do “T-Mobile Nowe horyzonty również rusza w trasÄ™”
Skomentuj
Czy ja wiem czy pozazdroÅ›cili, festiwal już swojÄ… tradycjÄ™ ma (zmieniono tylko nazwÄ™ z Era na T-mobile Nowe Horyzonty), a przeniesienie najlepszych filmów równiez do bardziej komercyjnych kin może okazać siÄ™ strzaÅ‚em w dziesiÄ…tkÄ™.Â