Promocja Wielka Swoboda wraca do Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Orange przywrócił do życia ofertę o nazwie Wielka Swoboda, która była bardzo chwalona przez użytkowników zwłaszcza systemów na kartę. Jej najnowsza wersja jest jeszcze lepsza, ponieważ nie wymaga ona już od nas doładowania telefonu za minimum 25 PLN. Teraz sprawę załatwia tylko krótki kod.

Dzięki temu klient ma do dyspozycji aż 2.000 minut oraz SMSów do wykorzystania w Orange. Cena takiego pakietu jest uzależniona od jego czasu trwania. I tak opcja 5 dniowa kosztuje nas 5 PLN (aktywacja *110*87*5#), 10 dniowa 10 PLN (*110*87*10#), 25 dniowa 20 PLN (*110*87*20#). Niestety nie wliczają się do tego numery stacjonarne.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to trochę dziwne zagranie, ponieważ po ostatnim połączeniu się Orange z TP mogłaby ta możliwość faktycznie występować. W regulaminie oferty Wielka Swoboda nie ma jednak jakiejkolwiek wzmianki na ten temat. Na koniec jeszcze warto podać krótki kod, dzięki któremu sprawdzimy liczbę minut oraz SMSów do wykorzystania. Za wszystko odpowiada komenda 110*87*1#. Zwłaszcza paczka 5 dniowa za 5 PLN może się nam faktycznie przydać, jeśli w danym okresie planujemy dużo rozmów po macierzystej sieci. Mimo wszystkich wad, naprawdę trzeba pochwalić pomarańczowego operatora za przywrócenie ważnej dla wielu osób promocji o nazwie Wielka Swoboda. Więcej szczegółów na jej temat znajdziemy na stronie telkoma.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt