Darmowa siatkówka kobiet wraca do Plusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Plus zgodnie ze swoją siatkarską tradycją przygotował promocję dla wszystkich sympatyków tej dyscypliny sportu. Teraz będą mogli oni oglądać w swoich telefonach transmisje meczów na żywo naszych siatkarek, które występują na Mistrzostwach Świata w odległej Japonii. Oczywiście klienci sieci nie będą ponosić jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Aby skorzystać z promocji będziemy musieli kliknąć na specjalny link dostępny w portalu mobilnym wap.plus.pl. Jest on dostępny w sekcji Sportownia. Dodatkowo jest on zaznaczony wyraźnym czerwonym kolorem, zaś jego dokładna nazwa to MŚ w siatkówce kobiet na żywo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Musimy pamiętać o dobrze skonfigurowanych ustawieniach wap GPRS oraz Video. Wszelkie dokładne szczegóły prezentowaliśmy w artykule, pod tytułem korzystamy za darmo z najnowszych promocji Plusa. Więcej szczegółów na temat tej bardzo ciekawej akcji znajdziemy na stronach biura prasowego Plus GSM.

Poniżej zaś prezentujemy dokładny plan transmisji, dzięki któremu będziemy mogli poczuć telewizyjne emocje na ekranie komórki bez jakichkolwiek dodatkowych opłat za przesłane i pobrane dane. 30 października o godz. 8:00 (Polska – Serbia), 31 października o godz. 7:00 (Polska – Kostaryka), 2 listopada o godz. 7:30 (Polska – Peru) oraz 3 listopada o godz. 7:00 (Polska – Algieria). Mistrzostwa świata w Japonii trwają od 29 października do 14 listopada bieżącego roku.

(fot. Plus/Volleyball World Championships Japan)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Darmowa siatkówka kobiet wraca do Plusa”

  1. Kamil Odpowiedz

    No niestety u mnie wystąpił błąd, mimo dobrych ustawień. Cały Plus, daje fajne promocje, ale niestety nie działające poprawnie 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt