PREMIERA: Mega bug Windows 10 Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

mega-bug-windows-10-mobile

Wyobraźmy sobie taką historię. Budzimy się rano. Odłączamy telefon od ładowarki, sprawdzamy szybko powiadomienia na belce informacyjnej (na której bateria objawia całkiem przyjemne 100%) i nagle klops, zwiecha. Po ponownym uruchomieniu smartfon wskazuje zaledwie 35%. Ktoś w tym miejscu może powiedzieć, że bateria się zepsuła lub zużyła od starości.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV

Nic bardziej mylnego. Po następnym restarcie (tym razem celowym) ogniwo wróciło do normy, czyli jakiś 85%. Akurat bateria w Lumii działa bardzo dobrze i to nawet po 2 latach. Morał tej opowieści jest prosty. Takiego bugu w Windows 10 Mobile jeszcze nie było. Microsoft raz po raz raczy nas kolejnymi aktualizacjami. W chwili tworzenia tego artykułu instalowany jest build z końcówką .494. Ciekawe jak będzie się sprawował.

Co najgorsze, problem zwieszania dotyczy tylko niewspieranych modeli, ale kwestie funkcjonalne typu brak dobrze działającej funkcji kopiuj wklej z wiadomości Email do SMS także tych aktualizowanych. Na portalach branżowych dedykowanych tylko Windows Phone aż przykro patrzy się na te setki komentarzy klientów, którym jednemu nie działa coś tam, jeszcze innemu kolejna rzecz i tak chyba przez wiele długich miesięcy.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13890 informacji na tej witrynie.



Podobal sie artykul, chcesz wiecej? Postaw kawe za:




9 komentarzy do “PREMIERA: Mega bug Windows 10 Mobile”

  1. szotyi Odpowiedz

    Kamil mam to samo . A teraz dodatkowo nie moge pobrac aktualizacji aplikacji ani nawet bezpłatnych app. Pojawia ie ocekiwanie albo pobierze 0,1 MB i stoi. Mimo logowania do sklepu kontem microsoft. Masz pomysł jak to rozwiązać?

  2. adiko Odpowiedz

    Jeśli problem dotyczy tylko niewspieranych modeli to producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to że coś nie działa , jeśli instalujesz sobie coś czego producent nie przewidział to robisz to zawsze na swoją odpowiedzialność i pretensję że coś nie działa możesz mieć wyłącznie do siebie.

    • Kamil

      Jak wspominalem w ostatnim akapicie, sporo wspieranych modeli tez ma problemy po aktualizacji…

    • Kamil

      Gdyby nie zwiechy bylbym bardzo zadowolony z Windows 10 Mobile i mówi to użytkownik niewspieranej Nokii Lumia 625!

  3. Kamil Odpowiedz

    Ten build z końcówką .494 to tragedia! Wiesza mi telefon 3x dziennie, poprzedni średnio 0,8x dnia. Czas powoli ewakuować się z tonącego okrętu 😐

  4. Antithiesis Odpowiedz

    a tu ciagle to samo narzekanie na lagi systemu w niewspieranym telefonie

  5. mateusz Odpowiedz

    windos10 najgorszy windows wyprodukowano nagorszy narator ktury blokuje mi tableta nie mi czytać nazw pochdzenia teldyskuw naz produceta pochodzenia ani naz zagranicznyych programów dla osób niepełno sprawnych

Skomentuj

  My mobile © 2008-2026. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt