Android znowu ma nowe logo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Android to największa na świecie platforma komórkowa, która znowu zmienia wygląd swojego logo. Ostatnie takie odświeżenie sympatycznego zielonego robota miało miejsce całkiem niedawno, gdyż pod koniec czerwca bieżącego roku. Teraz kalifornijski gigant postawił na nowe kroje kolorystyczne. Od teraz Android może być nie tylko zielony, ale równie dobrze tęczowy czy srebrny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W sumie zastosowana strategia świetnie komponuje się z nowymi wydaniami zielonego robota na smartfony. Tam również można dostosowywać wygląd koloru ikon do barw przewodnich dla całego systemu. Równie dobrze symbol Androida może mieć irokeza na głowie. Jego potwierdzenie wraz z grafiką znajdziemy na oficjalnym blogu firmy Google w jednym z komunikatów www.blog.google/products/android/modern-look.

To jeszcze nie wszystko. Witryna internetowa Androida nareszcie doczekała się odświeżenia. Nowy krój czcionki napisu wraz z logo już występuje na www.android.com. Niestety dotyczy to tylko strony głównej. Inne zakładki dalej dysponują starym logotypem mobilnego systemu operacyjnego Android. Zapewne jest to drobny detal, który zostanie zaktualizowany przez aktywnych deweloperów w najbliższej przyszłości.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt