PREMIERA: Dekoder Vectra też ma bugi jak smartfon

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bugi, czyli swoistego rodzaju błędy występujące w oprogramowaniu są doskonale znane wszystkim miłośnikom smartfonów. Tym razem mowa nie będzie o inteligentnych telefonach komórkowych, a zupełnie innych urządzeniach. Chodzi o dekoder Vectra z dyskiem twardym HDD marki Toshiba posiadającym wiele rozmaitych bugów oprogramowania. Dwa z nich zostaną opisane.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszy błąd jest wyjątkowo mocno irytujący, ponieważ polega na wyświetlaniu ciągłym napisu Dzisiaj w polu menu EPG. W efekcie cyfrowy program telewizyjny stacji jest zasłaniany przez napis w sposób nieustanny. Oczywiście po pewnym czasie on znika, ale częściej nachodzi na treść. Drugi bug natomiast polega na tym, że nie usuwany jest pasek z opisem kanału po zmianie na pilocie. Przez to trzeba się ratować przyciskiem wstecz.

Na całe jednak szczęście problem nie występuje zbyt często. Jest to bardziej zjawisko rzadkie niż częste. Jako ciekawostkę trzeba nadmienić, iż oprogramowanie dekodera Vectra napisano w języku Java. To dlatego występuje charakterystyczny symbol z logo kawy w jego ustawieniach. Ponadto dekoder Vectra nie jest tak intensywnie włączany jak chociażby Google TV z przystawki multimedialnej Chromecast 4. Tymczasem Internet od Vectra notuje wielogodzinną awarię zgodną z doniesieniami medialnymi.

(fot. Vectra/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Dekoder Vectra też ma bugi jak smartfon”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt