PREMIERA: Stary iOS 15 wciąż z licznymi aktualizacjami aplikacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Można spać spokojnie. Posiadacze starej wersji iOS 15 wcale nie pozostali na lodzie wraz z premierą mobilnego systemu operacyjnego iOS 16 od Apple. Aplikacje nadal w ilościach wręcz hurtowych są aktualizowane przez deweloperów w sklepie App Store. Takie są wnioski praktycznych testów My mobile. Dla porównania w iOS 12 pod tym względem jest dramat.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Widać wyraźnie, że programiści postawili na nim krzyżyk. Dotyczy to nawet aplikacji Canal+ Online. Natomiast licznik świeżych programów do uaktualnienia się nie zwiększa. Wręcz przeciwnie, zmniejsza się. Wszystko przez fakt porzucenia jakichkolwiek prac ze strony deweloperów względem starszego wydania pozycji. Na pocieszenie trzeba dodać fakt, że dziś mało kto używa iOS 12 podobnie jak iPhona 5S.

Absolutnie minimum w jabłkowym rezerwacie to smartfony Apple iPhone SE (2016), iPhone 7 czy nawet iPhone 8. Tylko ten ostatni wspiera oficjalnie iOS 16, co warto nadmienić wraz z wszystkim licznymi nowymi funkcjami na pokładzie. Trzeba konieczne o tym pamiętać kupując używany inteligentny telefon komórkowy chociażby z sklepów internetowych z tzw. egzemplarzami powystawowymi powszechnie niechcianymi.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Stary iOS 15 wciąż z licznymi aktualizacjami aplikacji”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt