Nudne smartfony sprzedają się na poziomie telefonów z 2013 roku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Smartfony sprzedają się najgorzej od 2013 roku. Takie sensacyjne nagłówki obiegły media branżowe. Według zagranicznych analityków, nadchodzą bardzo ciężkie czasy dla inteligentnych telefonów komórkowych. Ich sprzedaż będzie tylko spadać, a dokładniej mówiąc wolumen zamówionych egzemplarzy raportowanych do sklepów z elektronika użytkową.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wróćmy na chwilę jeszcze do historii. W 2013-tym mieliśmy na rynku takie słuchawki jak Nokia C3-00 Email, Samsung GALAXY Pro (z Androidem 2.2 Froyo na pokładzie) czy tanią Nokia Lumia 625 z łącznością LTE. Wtedy bowiem pod strzechy wchodziła technologia 4G. Dziś natomiast na topie jest standard kolejnej generacji 5G. Aż przypomina się specjalna grafika z telekomunikacyjną historią telefonów My mobile HISTORY.

Prawdopodobnie będzie tylko gorzej dla producentów smartfonów. Leżąca na biurku obok Sony Xperia 10 z Androidem 10 na pokładzie wizualnie jest wciąż jak nowa, choć na liczniku zaczyna bić jej czwarty rok działania. Klientom to wystarczy. Nikt już nie goni za nowym zielonym robotem, który na dobrą sprawę nic znaczącego nie wnosi. Jedynym sensownym argumentem do zmiany modelu wydaje się być chyba tylko 5G.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt