PREMIERA: Porzucone oficjalnie Apple TV 3rd zadziała już tylko jako odbiornik AirPlay

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i stało się to, co było nieuniknione. Apple TV 3rd trafiło na listę przestałych produktów. Oznacza to więc nic innego jak fakt oficjalnego porzucenia urządzenia przez giganta z Cupertino. Być może stąd tak duże problemy są z wbudowaną aplikacją Netflix na tej multimedialnej przystawce. Powoli zbliża się jej koniec ostateczny, aczkolwiek fani ekologii spokojnie mogą przedłużyć jej życie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wyobraźmy sobie następujący scenariusz. Apple TV 3rd traci po YouTube kolejno działające aplikacje Amazon Prime Video, nadmieniony Netflix oraz autorskie Apple TV+. Wbrew pozorom nie stanie się bezużytecznym pudłem. Może dalej z powodzeniem służyć jako dekoder, czyli odbiornik sygnału w technologii AirPlay. Standard klonowania obrazu od Apple naprawdę działa cuda. Obraz Full HD (1080p) wygląda bowiem rewelacyjnie.

Na dobrą sprawę użytkownik nie odróżni czy dany film gra z wbudowanego klienta HBO GO lub też może z iPhona. Jeśli tylko mamy wydanie iPhone SE (2016) to możemy się cieszyć bogactwem usług Player czy Canal+. Niestety nie wspierają one wersji iOS 12 (dostępnej chociażby w kultowym modelu iPhone 5S). Trzeba posiadać iOS 13 jako minimum (obsługuje gry padem Xbox, co robi z niego de facto konsolę po AirPlay na dużym ekranie z małymi opóźnieniami Bluetooth). Tymczasem iPhone SE (2016) ma na pokładzie aż iOS 15.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Porzucone oficjalnie Apple TV 3rd zadziała już tylko jako odbiornik AirPlay”

  1. Kamil Odpowiedz

    Uklad mafijny Apple TV i Netflix! Specjalnie zablokowali AirPlay (via: Fan Page My mobile) na appce iOS, aby nie dalo sie oglądać zbugowanego Netflix na porzuconym Apple TV 3rd ? #mr_robot #e_corp

  2. Kamil Odpowiedz

    Kabaret o nazwie Apple TV trwa, pol godziny walki i nie udalo mi sie wlaczyc przez AirPlay filmu Tenet via HBO GO (!)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt