Harmony OS oficjalnie zadebiutował, rewolucji (jeszcze) nie ma

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W tej chwili rewolucji czy przełomu nie ma, ale za kilka lat może ona faktycznie nastąpić. Tylko tak należy rozumieć oficjalną premierę mobilnego systemu operacyjnego Harmony OS, który ma powalczyć z monopolistą jakim bez wątpienia jest Android należący do firmy Google. Huawei swoim autorskim oprogramowaniem chce połączyć wszystkie swoje urządzenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pod tym określeniem należy rozumieć smartfony, smartwatche czy tablety. Jak zapowiadają twórcy, za trzy lata Harmony OS ma być tak wydajny i szybki jak iOS. To bez wątpienia działa na wyobraźnię. Ponadto liczne grono zaktualizowanych telefonów do Harmony OS napawa optymizmem. Swoją drogą to ciekawe czy właściciele niemalże kultowego w Polsce modelu Huawei P30 Pro zdecydują się na aktualizację.

Oczywiście będzie się to wiązało z porzuceniem Androida oraz usług Google na rzecz nowego Harmony OS. Z pewnością wielu użytkowników z czystego zainteresowania tematem go sprawdzi, podobnie jak własną niezależność względem giganta internetowego z Mountain View. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie tego potężnego chińskiego producenta www.consumer.huawei.com/en/harmonyos.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Harmony OS oficjalnie zadebiutował, rewolucji (jeszcze) nie ma”

 1. Derick Odpowiedz

  Huawei to szpieg nie mniejszy od Google. Blokowanie boot lidera dla custom romów, czy ich nakładka na Androida ze swoim bloatwerem np.,, w postaci procesu systemowego Power Genius wyłączająca w trybie oszczędności baterii niewygodne aplikacje firm trzecich, których nie przywraca po wyjściu z trybu i inne sztuczki, które mają neutralizować działania w stronę prywatności usera.
  Nikomu nie polecam sprzętu i nakładek programowych od tego azjatyckiego naśladowcy Google, bo to inwigilacyjny szrot i taki pozostanie na swojej wersji forka Androida. Tylko komputerowi dyletanci jak Kamil mogą uwierzyć że to będzie konkurencja w systemach. Nic takiego się nie stanie, z jednego shitowego ekosystemu usług w drugi. Sam pełen Android jest dobry, ale tylko czysty, lub odbloatowany, z otwarto źródłowymi aplikacjami tylko ze sklepu F-Droid, lub płatnymi od firm z sprawdzoną opinią po audycie.

  • Kamil

   Dajmu mu szanse 🙂 Poki co mam dosc monopolu Google zarówno w temacie Androida jak i Google Ads 😐

  • Derick

   Toż kurna masz podane rozwiązaniem, czysty Android jest Open. Rozejrzyj się na XDA developers, zobacz jakie firmy i modele są przyjazne w wgrywaniu customow i taki Smart sobie spraw, albo chociaż fabrycznego czyściocha. Dorzucisz sobie potrzebne open apki i git.
   Jednak Ty nie rozumiesz nawet na co i po co narzekasz. Jesteś typowym naiwniakiem o kiepskiej wiedzy IT. W jednym arcie narzekasz a zaraz w drugim polecasz firmy tylko o troszkę mniej zepsutej renomie.
   Skup się na rankingach i naszych telkomach, bo chociaż jakaś tematyczna wiedzą zebrana do kupy dla laika z nich plynie, w oderwaniu już, czy ktoś zgadza się z ich metodologią.

  • Kamil

   Wszyscy szpiegują, nawet iOS, byś musiał używać TORa 😱

  • Derick

   Wszyscy komercyjni, więc jeszcze raz, wiesz co to oprogramowanie otwarto źródłowe, czy nadal będziesz pitolił od rzeczy?
   Tora używa się do innych spraw niż szpiegowanie konsumencki a to ostatnie można unicestwić łatwo i prosto nawet na nakładkach firmowych o czym nie raz pisałem.
   iOS i sprzęt Apple jest dla dyletantów komputerowych i oni lepiej żeby na nim zostali.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt