Nowy, zdumiewający Android 12 pokazany światu [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Za nami konferencja dla deweloperów Google I/O z Mountain View. Potwierdziły się na niej informacje mówiące o tym, że zielony robot przejdzie wizualny lifting. Tak się właśnie stało. Android 12 to największa rewolucja w kwestii wyglądu od lat. Material Design oficjalnie idzie do piachu. Zamiast niego mamy teraz Material You, czyli dopasowanie systemu do użytkownika.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie będziemy mogli dostosować paletę kolorów dosłownie każdego zakamarka menu począwszy od belki informacyjnej, a skończywszy na kalkulatorze. Android 12 zapowiada się zatem świetnie. W dodatku większy nacisk zostanie położony na aspekty związane z bezpieczeństwem czy szeroko rozumianą prywatnością. Giganci technologiczni mają na tym punkcie wręcz obsesję, co było widać ostatnio w iOS 14.5.

W ustawieniach będzie możliwe nawet sprawdzenie historii udzielonych pozwoleń na sprawdzenie lokalizacji przez aplikacje na wzór osi czasu. Widgety staną się nareszcie bardziej spójne. Hitem zaś może być funkcja automatycznego dostosowana kolorów na bazie wybranej tapety. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnym blogu produktowym firmy Google www.blog.google/products/android/android-12-beta.

(fot. Google/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ANDROID 12 (MATERIAL YOU)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Nowy, zdumiewający Android 12 pokazany światu [My mobile TV]”

  1. Derick Odpowiedz

    To wszystko pozory, Google znajdzie wiele sposobów na obejście własnych opcji prywatności, co widać w starszych Androidach. Nie chce mi się rozpisywać, ale Google i prywatność to oksymoron. To jak każda nienazarta amerykańska korporacja, wiele mydlenia oczu a rzeczywistość będzie inna. Trzeba by mocno naiwnym aby im ufać.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt