PREMIERA: Polska krajem trzeciego świata dla aplikacji Nike Run Club

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Podczas testów w My mobile aplikacja Nike Run Club z siedzibą w Holandii zaliczyła gigantyczną wpadkę. Tylko tak należy rozumieć brak języka polskiego. Jakby tego było mało, użytkownik w momencie chęci jego zmiany otrzymuje komunikat, że powinien tego dokonać na dedykowanej witrynie producenta odzieży sportowej. To wielkie nieporozumienie. Jest natomiast kraj Portugalia czy Słowacja.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety pomiędzy nimi zabrakło Polski, która dla amerykańskiej firmy Nike może być krajem trzeciego świata. Mało kto będzie klikał gdzieś dalej niż w środku aplikacji Nike Run Club. Takie są realia użyteczności produktowej. Oczywiście możemy później zapomnieć o polskim lektorze czy integracji z Relive. Naprawdę niezwykle trudno jest znaleźć godny zamiennik dla aplikacji Endmondo, który tak dobrze działa. Raz źle umieszczane są pinezki ze zdjęciami w Relive po eksporcie z MapMyFitness.

Innym razem dopiero za trzecim razem wczytywana jest mapa po skończonym treningu. Takich kwiatków (bugów czy błędów) nie było w Endomondo aż często. Aplikację Nike Run Club mimo wszystko pobierzemy za darmo na Androida z sklepu Google Play www.play.google.com/store/apps/details?id=com.nike.plusgps&hl=pl oraz iOS z App Store www.apps.apple.com/pl/app/nike-run-club/id387771637?l=pl. Więcej szczegółów zaś znajdziemy na oficjalnej witrynie www.nike.com/pl/aplikacja-nrc.

(fot. Nike Run Club/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Polska krajem trzeciego świata dla aplikacji Nike Run Club”

 1. Morawiecki Odpowiedz

  Człowieku, przestań wszędzie pisać „PREMIERA”, bo na nikim to nie robi wrażenia.

  • Kamil

   Mati wyluzuj troche, My mobile jako jedyne tech medium w Polsce nie przepisuje newsow tylko stawia na autorskie tresci jak HBO Max #original_content #1 #innovate #tech #medium

   Nagrywamy inny rap 🛩 #nwj #keptn

 2. Kawał polaka Odpowiedz

  Hahaha. Ale my mobile robi testy. Świetne. Napisałeś jedna rzecz. Aplikacja nie ma języka polskiego. Ciężka praca, dużo trudu my mobile włożyło w te testy. Naprawdę rzetelnie. Weź się chłopie do nornlanej roboty a nie oglądasz yt i myślisz ze ciężko pracujesz.

  • Kamil

   Buhahaha! Typowy polaczek hejter niespełniony 😂😂😂 #mega_lol Tede Jaca was ładnie podsumował w kawałku Łatwopalni z płyty VHS #nwj

  • Król bazaru

   Uuu Kamilka chyba prawda w oczy mocno ukula bo czytając jego odpowiedź to aż było czuć że monitor cały zapluty od tego szału co dostał haha

  • Kamil

   Pudlo miliordzie, notebook wlaczam tylko podczas produkcji, do reszty wystarczy smartfon

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt