PREMIERA: Piractwo w 2020 roku przypomina piekło

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Któż z nas nie pamięta tych czasów pobierania muzyki czy filmów z torrentów. Już pal licho, że zdecydowaną większość z nich oglądało się raz w życiu. Nie było więc najmniejszego sensu ich później nagrywać (wypalać) na płytach DVD z formacie DivX, gdzie mieściło się siedem obrazów. Jakość SD (VGA) to dziś stanowczo za mało. Lepiej postawić minimum na standard Full HD (1080p) i Apple TV.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ponadto towarzyszące im odtwarzacze DVD odeszły na śmietnik historii, choć wciąż stoją w wybranych domach po dziś dzień pod telewizorem. Aktualnie piractwo przypomina koszmar. Próba włączenia nieoficjalnego streamingu dajmy na to wydarzenia sportowego kończy się tylko niepotrzebną irytacją. Chodzi o permanentne umieszczanie reklam w miejsce udawanego playera (nie mylić z usługą grupy TVN Discovery).

W efekcie tego oszustwa zbierane są kliknięcia na łamaniu praw autorskich innych dostawców, dla przykładu Canal+. Ponadto nawet jak się nam uda uruchomić takiego streama to często po pięciu minutach przerywa. Zupełnie nie ma sensu korzystanie z takiej pomyłki w dodatku połączonej z pikselozą obrazu (o dziwnych linkach z wirusami nie ma co wspominać). Lepiej postawić na oryginalną aplikację, a następnie komfortowo cieszyć się opcją AirPlay na dużym ekranie odbiornika dzięki Apple TV.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt