PREMIERA: App Store wraca do korzeni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dobre informacje nadchodzą dla wszystkich użytkowników iOS oraz jednocześnie iPhonów. Apple po przeszło roku wraca po rozum do głowy i przywraca zlikwidowaną kartę dziś w sklepie App Store. Przez to znika bałagan z codziennie aktualizowaną długą listą aplikacji. Niby miało być lepiej z dopasowanymi rekomendacjami tytułów, a tymczasem wyszła klapa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tylko tak należy rozumieć dublowanie się, czyli powtarzanie pozycji w App Store po kilku tygodniach. Przez to użytkownik widział drugi raz to samo. Teraz nareszcie będzie spokój. Zobaczymy bowiem w sklepie na dany dzień około trzech aplikacji polecanych przez redakcję. To właśnie ona odpowiada za staranny dobór treści zupełnie tak jak My mobile, najbardziej innowacyjne medium o technologiach mobilnych w Polsce.

Warto więc samemu sprawdzić czy zmiana jest już widoczna. Nawet na leciwym iPhonie 5S napędzanym iOS 12 ona występowała. Z pewnością na nowszych iPhonach opcja była wdrażana nawet szybciej. Jedyne w zasadzie do czego można się przyczepić w kwestii App Store względem konkurencyjnego Google Play (repozytorium Androida) to chyba brak aktualizacji Delta, polegających na pobieraniu jedynie zmienionych paczek danych.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt