PREMIERA: Zarobiony iPhone 5S

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć, prawdziwe kuriozum. Apple iPhone 5S kupiony w lecie 2016 roku już dawno powinien znajdować się na śmietniku historii telekomunikacyjnej (ewentualnie w szufladzie). Tymczasem od smartfonu giganta z Cupertino wyciskane są wciąż siódme poty w roli drugiego telefonu. Wszystko za sprawą świetnie działającego oprogramowania.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wystarczy nadmienić fantastyczną przeglądarkę Safari bijącą na głowę Google Chrome. Surfowanie za jej pomocą po sieci web to czysta przyjemność. To dlatego później iPhone 5S z powodzeniem pełni rolę tabletu. W dodatku mały 4 calowy ekran nie jest przeszkodą, a wręcz zaletą. Zwłaszcza jak leżymy pod ciepłym kocem i mamy akurat ochotę zrobić miniResearch lub jak kto woli prasówkę w celu sprawdzenia wiadomości branżowych.

Na 5 czy 6 calowych wyświetlaczach bardzo trudno o sprawną nawigację jedną dłonią z uwagi na zbyt duże rozstawienie krawędzi. To nie wszystko, ponieważ iPhone 5S działa ponadto jako dekoder dla Apple TV. Momentami jest tak gorący, iż ma się wrażenie jego spalenia. Jest to jednak niestety skutek nieudolnie działającej aplikacji VOD TVP.pl bez funkcji przygaszającego ekranu podczas jego klonowania (kopiowania). Po takim zajechaniu bateria dziś ma maksymalnie 60% początkowej mocy.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10733 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt