PREMIERA: Nadawca nie zezwala na odpowiedzi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo fajnie wygląda na żywo ten kontakt z technologią RCS. Tylko tak należy rozumieć następujący komunikat. Nadawca nie zezwala na odpowiedzi to koronny przykład następcy klasycznego SMSa. Znajdziemy go w aplikacji Wiadomości na Androida, która właśnie obsługuje RCS. Na wybrane SMSy od operatora po prostu nie będziemy w stanie odpisać.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W klasycznych wiadomościach tekstowych było to oczywiście jak najbardziej możliwe. Ponadto skutkowało to nieoczekiwanymi dodatkowymi kosztami. Dzięki technologii RCS będziemy mieli nałożoną blokadę, w efekcie czego nawet przypadkowo nie odpowiemy na wiadomość SMS od telekoma. Przełączy się to przy okazji rzecz jasna na oszczędność kosztów, choć Android wyświetla stosowne monity o płatnościach premium.

Są one niestety wielokrotnie droższe od normalnych, standardowych SMSów wysyłanych do rodziny oraz przyjaciół. Pozostaje zatem nic jak tylko cierpliwie czekać na wprowadzenie RCS w pełnej krasie. Wtedy być może zacznie maleć popularność Messengera, czyli czołowego komunikatora od Facebooka. Do tego aplikacja z logiem pioruna i niebieskiej chmurki nie ma w kraju żadnej realnej konkurencji.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Nadawca nie zezwala na odpowiedzi”

  1. Jakub Odpowiedz

    Pytanie jak takie coś ustawić sobie na prywatny numer? Np. ja wysyłam do kogoś ale ten ktoś do mnie już nie może odpisać 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt