PREMIERA: Bez telewizora długo nie pociągniesz

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dla wielu młodych osób oraz młodzieży upadek telewizji stał się faktem. Zupełnie nie mogą się oni odnaleźć w linearnej ramówce przerywanej całą masą okropnych reklam (głównie leków na zaparcia czy innych mało atrakcyjnych produktów medycznych). To właśnie dla nich absolutnym standardem są treści oglądane na żądanie chociażby z Netflixa czy YouTube.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto jednak na chwilę zmienić perspektywę. Dla użytkowników w średnim wieku (chociażby teściowych) zdecydowanie to telewizor jest najważniejszym urządzeniem, a co za tym idzie, telewizja na czele z takimi kanałami jak TVP 1, Polsat oraz TVN (ostatnio coraz częściej TTV). Internet jest dopiero którymś tam medium w dalszej kolejności. Teraz historia z życia wzięta jako smaczek.

Podczas jednej z rozmów przy stole faktycznie padło stwierdzenie, że nie da się zbyt długo wytrzymać bez telewizora. Tymczasem nowe pokolenie coraz częściej deklaruje dumnie, że nie zamierza go wcale kupić. Trochę jest to mylne stwierdzenie. Może i nie ogląda ono współczesnej telewizji, ale takiego Netflixa lub nowego Amazon Prime Video najlepiej się konsumuje na dużym, bo 55 czy 65 calowym ekranie telewizora.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “PREMIERA: Bez telewizora długo nie pociągniesz”

 1. Adrianoo Odpowiedz

  Wystarczy kupić telewizor bez porównania anteny, ważne żeby szybko net był i ewentualnie jakiś dysk lub pendrive do tego i gitara ?

 2. Daniel Odpowiedz

  Ja tak mam ale mam dekoder na android i używam weeb tv 😉 ,ale i tak najwiecej netflix/youtube ,na 50 cali oglada sie super 😉 ,tv to juz dla mnie troche przezytek 😀

  • Kamil

   Jakość tam jest tragiczna. Zarówno rozdzielczość jak i bitrate 😐

 3. Daniel Odpowiedz

  Nie narzekam 😉
  mam ciągle ustawioną jakośc HD i konto premium i tak od ponad roku 😀

  • Kamil

   Ja powoli szykuję się do przesiadki na standard 4K (!)

  • Kamil

   I tego samego zapewne wymagał od przyszłego telefonu…

  • Janek

   Bo ja wiem z tym 4K w telefonie. Sam już kiedyś pisałeś, że w telefonie nie widać różnicy powyżej HD. Tutaj się akurat nie do końca zgodzę, bo różnicę HD / full HD widać na typowych wielkością ekranach, nawet nie tak dużych już gołym okiem jak nie ma się zdrowe oczy. Jednak już powyżej ciężko. Sam widzę różnicę w full HD / 2K, ale to kiedy specjalnie jej szukam, do realnego użytkowania to nie widzę. A przy 4K, które na razie (chyba, że coś się zmieniło) i tak jest dopiero w Sony, to tylko sztuka dla sztuki (mam na myśli oglądanie wideo normalnie, bo jeśli jest taka możliwość, to w VR każde podbicie pikseli przez najbliższe lata rozwoju zobaczymy).

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt