T-Mobile dobija prawie do 400 Mb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

T-Mobile dumnie chwali się oferowaniem na wybranych stacjach komercyjnej przepustowości sieci komórkowej z zawrotnym poziomem 395 Mb/s. To prawie 400 Mb/s mobilnego internetu. Wynik ten jest naprawdę godny podziwu. W wielu przypadkach bowiem zawstydza on wręcz łącza stacjonarne w wybranych ofertach popularnych w kraju nad Wisłą kablówek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzieje się tak za sprawą wprowadzenia wyższej modulacji BTSów. Akurat taki scenariusz wcale nie powinien dziwić. Wszak to T-Mobile od kilku miesięcy jest liderem badania Speed Test. W tyle pozostawia on innego potentata, czyli telekoma Orange. Kto wie, może kiedyś dogodni tureckie 5G z prędkościami transferu 1200 Mb/s. To dopiero byłoby coś niesamowitego. Na ten wynik z pewnością jeszcze sobie poczekamy.

T-Mobile ponadto w wielu komunikatach medialnych nie kryje się wcale ze swoimi zamiarami. Chce on mobilnym internetem zawojować rynek lokalnych telewizji kablowych. Te wciąż wiodą prym na wielu polskich osiedlach (głównie mniejszych miast oraz miejscowości). Wystarczy przypomnieć jego ofertę domową w cenie 45 PLN (z lejkiem 20 Mb/s) za nieograniczony dostęp do mobilnego internetu wraz z atrakcyjnym routerem. Więcej szczegółów znajdziemy na www.t-mobile.pl/pl/tmobile1-internet-domowy.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA NIELIMITOWANEGO INTERNETU DOMOWEGO OD T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “T-Mobile dobija prawie do 400 Mb/s”

 1. uga riki buga tiki Odpowiedz

  Właśnie się zastanawiam nad tym internetem. Nie wiem tylko jak będzie z zasięgiem.
  Na szczęście można miesiąc testować, bez umowy.

  • Kamil

   Naprawdę fajna sprawa, bo router masz za free! Tylko sobie nie pograsz na tym na konsoli Xbox czy PlayStation. Za wolne łącze do pobierania aktualizacji…

  • Derick

   Kamil co Ty opowiadasz., jaka konkurencja dla kablowek?
   Za ta sama oplate masz internet w kablowce i nie placisz za router, gdzie masz gwarantowana stabilnosc lacza. W mobilnym aby wyciagac max musisz zainstalowac dodatkowo zewnetrzna antene. Router, antene, przewod, powinni dodawac za darmo, aby ktos kto ma wybor mogl sie w ogole zastanawiac nad BTSowym internetem domowym. Oferta tylko dla tych, ktorzy nie maja mozliwosci zainstalowania kablowki.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt