Play traci klientów po 1Q/2017, może Tomasz Kammel pomoże

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W sieci komórkowej Play ponownie spadła liczba klientów. Po 1Q/2017 ich ilość wynosi dokładnie 14,3 miliona. Oczywiście fioletowy operator taki stan rzeczy tłumaczy koniecznością rejestrowania kart SIM, co jest rzecz jasna prawdą (zwłaszcza dla segmentu Pre-paid, natomiast Post-paid trzyma się nieźle). Spadek w Play wynosił 110.000 numerów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To i tak około trzykrotnie lepszy wynik od takiego Plusa, który kwartalnie stracił 300 tysięcy użytkowników. Czas teraz przejść do wyników finansowych. Play miał bowiem 564 miliony złotych zysków (przy przychodzie 1,58 miliarda złotych). Ponadto P4 zapowiada pozytywne zmiany kwestii cen usług telekomunikacyjnych w roamingu Unii Europejskiej. Tak więc naciski ze strony urzędów robią tutaj robotę.

Podobne deklaracje składa również Plus oraz T-Mobile. Na koniec jeszcze mała ciekawostka. Nową twarzą w reklamach sieci komórkowej Play jest Tomasz Kammel, czyli znana osobowość telewizyjna (znajdują się one poniżej). Tym samym nic nie wyszło z ambitnych planów pokonania Orange w kwestii bycia największym telekomem działającym w Polsce. Milionowa różnica klientów jest znacząca.

(fot. Play/My mobile)

Polski rynek telekomunikacyjny w 1Q/2017:

 1. Orange (15 272 000 klientów)
 2. Play (14 300 000 klientów)
 3. Plus (11 382 000 klientów)
 4. T-Mobile (10 229 000 klientów)

REKLAMA PLAY Z TOMASZEM KAMMELEM

DRUGA REKLAMA PLAY Z TOMASZEM KAMMELEM

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “Play traci klientów po 1Q/2017, może Tomasz Kammel pomoże”

 1. szotyi Odpowiedz

  Kamil nie wiem co robisz na co dzień ale wydaje mi sie że jesteś sprzedawcą ryb. Pojęcia nie masz co piszesz. Wg Cb play jest na plusie , nie ma żadnego kredytu. Sam play komunikował zę spadek jest niewielki .

  • Kamil

   Bez przesady. Może mam zaraz omówić strukturę kapitałowa spółki P4 oraz jej finansowanie? Litosci. Masz luźno podane wyniki spółki za 1Q/2017. Jest ok

 2. Kamil Odpowiedz

  Orange ma tylko 14,5 miliona klientow, a to oznacza, ze Play może wysunąć się na pozycje lidera. Ależ to będzie feta na taśmowej!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt