PREMIERA: Ten mały i niepozorny gadżet robi robotę dla iPhona

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 2,00 na 6)
Loading...

Kilka miesięcy temu na łamach My mobile opisywany był problem powszechnego braku ładowarki ze złączem lightning do iPhona w momencie wizyty chociażby gdzieś w gościach. Tak właśnie kończy się faworyzowanie swoich własnych standardów. Dzięki temu nie mogliśmy w innym miejscu niż dom łatwo doładować naszego telefonu będącego akurat w energetycznej potrzebie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Na szczęście jest łatwe rozwiązanie tego kłopotu. Wystarczy wyposażyć się w specjalną przejściówkę z portu lightning na popularny microUSB. Jest ich cała masa w serwisie aukcyjnym Allegro w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach, gdyż mniejszych niż 10 PLN. Wystarczy tylko zajrzeć na podstronę www.allegro.pl/telefony-i-akcesoria?string=przej%C5%9Bci%C3%B3wka%20lightning&bmatch=base-relevance-floki-5-ele.

Mówimy tutaj oczywiście o koszcie razem z dostawą. Takie małe akcesorium zmieści się w zwykłej kopercie, stąd znikome koszty wysyłki towaru. Tylko czekać aż podobne przejściówki, ale te łączące standard USB typu C ze starszym microUSB w sposób masowy będą rozchwytywane jak to robią klienci Apple (z naciskiem na właścicieli iPhonów). Co ważne, nadają się one też do synchronizacji danych, a nie tylko ładowania baterii.

(fot. Allegro/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Ten mały i niepozorny gadżet robi robotę dla iPhona”

  1. sev3 Odpowiedz

    Ale musisz pamiętać żeby to ze sobą nosić zawsze. I jak będziesz potrzebował to się okaże że została w innych spodniach, kurtce, czy torebce.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt