PREMIERA: Większość recenzji telefonów jest nic nie warta

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Znacząca większość recenzji telefonów komórkowych w internecie (i nie tylko) jest nic nie warta. To nie żart, taki jest fakt. Wszystko za sprawą agencji PR, które wypożyczają mediom smartfony na kilka, góra kilkanaście dni. Tymczasem aby dogłębnie poznać słuchawkę potrzeba czasu. Trzy miesiące w tym temacie to absolutna podstawa, przyzwoite minimum.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W kilka dni to możemy co najwyżej obejrzeć sezon ulubionego serialu na HBO czy Netflixie. Nie będziemy mieli nawet ogólnej wiedzy z lotu ptaka na temat danego modelu smartfonu. Obraz na jego temat będzie przez to niejako zakłamany. Problem ten dotyczy także graczy amerykańskich z włączeniem najlepszego w recenzjach telefonów serwisu GSMArena. Tam mamy wykonany kawał solidnej roboty.

Na polskim YouTube z kolei warto zwrócić uwagę na kanał Mobzilla z recenzjami sprzętu. Morał tej historii jest prosty. Czytając jakąś recenzję w internecie zawsze zostawmy odrobinę dystansu do opinii autora. Tak naprawdę nie miał on czasu na dokładne poznanie urządzenia. Bardzo często wręcz nie otrzymał ważnych poprawek przy okazji cyklicznej aktualizacji oprogramowania, w efekcie czego dochodzi do przerysowania rzeczywistości. Warto o tym pamiętać w momencie planowania zakupu telefonu.

(fot. GSMArena/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Większość recenzji telefonów jest nic nie warta”

  1. L Odpowiedz

    Mobzilla jest najlepszym polskim kanałem na YT recenzującym telefony. Sprawnie i solidnie to robi

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt