Darmowy Display Dock dodawany do flagowych smartfonów to świetny pomysł Microsoftu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowy-display-dock-dodawany-do-flagowych-smartfonow-to-swietny-pomysl-microsoftu

Światowa premiera smartfonów Microsoft Lumia 950 oraz Lumia 950 XL nieco rozczarowała pewną grupę konsumentów. Chodziło o fakt dokupienia specjalnego akcesorium o nazwie HD-500, dzięki któremu telefon komórkowy będzie mógł pełnić rolę pełnoprawnego komputera po podłączeniu kablami do monitora za sprawą funkcji Continuum.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To się właśnie zmienia na rynku brytyjskim oraz niemieckim. Koncern Microsoft postanowił bowiem w ramach promocji dodawać gratis akcesorium Display Dock do każdego zakupionego flagowca. W efekcie później użytkownicy na momencie będą mogli używać przełomowej opcji Continuum. Kto wie, czy usługa nie przejdzie do innych obszarów Europy z Polską na czele. Telefony swoje kosztują, także byłby to miły ukłon w stronę konsumentów.

Jeszcze dalej w tym temacie poszedł tajwański producent smartfonów. Otóż w modelu Acer Jade Primo z Windows 10 Mobile będzie można liczyć nie tylko na darmowy Display Dock w pakiecie, ale i również klawiaturę oraz myszkę. W efekcie otrzymujemy praktycznie pełen zestaw, no może z wyjątkiem monitora. Widać w strategii Acera chęć nawiązania walki z Microsoftem, który wcale nie będzie miał lekko w starciu z konkurencją w dodatku również z mobilnymi kafelkami na pokładzie.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Darmowy Display Dock dodawany do flagowych smartfonów to świetny pomysł Microsoftu”

  1. sev3 Odpowiedz

    No właśnie. Takie rzeczy powinny być standardem. Dotychczasowe flagowce z Andriejem też mają funkcję mhl i usb otg host. Ale nikt z tego nie korzysta bo nie ma stosownych kabli.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt