Opera Mini na Windows Phone wreszcie wyszła z fazy beta i działa nieźle na lejku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

opera-mini-na-windows-phone-wreszcie-wyszla-z-fazy-beta-i-dziala-niezle-na-lejku

Po wielu długich miesiącach oczekiwania kultowa (dawniej, teraz już mniej z uwagi na dynamiczny rozwój smartfonów oraz ich wydajności) przeglądarka mobilna Opera Mini wyszła z fazy beta na Windows Phone. Oznacza to, że norwescy programiści uznali swój przełomowy produkt za w pełni stabilny i nadający się do normalnej, codziennej pracy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Serwis My mobile to potwierdza. Opera Mini na Windows Phone wreszcie zaczęła działać całkiem przyjemnie na lejku 32 kb/s. W efekcie nałożenia spowalniacza transferu internetowego przez operatora możemy normalnie przeglądać strony w formie no limit. Musimy tylko pamiętać o ustawieniu niskiej jakości obrazków. Co ciekawe, zmienia się to w nowych ustawieniach statystyki transmisji danych. Deweloperzy zastosowali nawet zaawansowany widok wykresu.

Niestety nie obyło się też bez irytujących wpadek. Opera Mini 8.0 na Windows Phone wciąż nie ma trybu, widoku poziomego jak dawne wydanie beta. W dodatku czcionki są za małe (nie pomaga tutaj zmiana ustawienia). Pozostaje mieć nadzieję, że to się zmieni na dniach w formie małej aktualizacji. Więcej szczegółów o produkcie znajdziemy na oficjalnej witrynie www.opera.com/pl/mobile/mini/windows oraz podstronie dedykowanego sklepu z aplikacjami. Na koniec warto dodać, że programiści już zapowiedzieli wydanie aplikacji uniwersalnej Opera Mini na Windows 10 Mobile.

(fot. Opera/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY STABILNEJ WERSJI OPERA MINI NA WINDOWS PHONE

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Opera Mini na Windows Phone wreszcie wyszła z fazy beta i działa nieźle na lejku”

 1. Derick Odpowiedz

  Opera Mini 9 na Androida ma wybór widoku desktop, tablet, tele, ale nie ma znów wyboru jakości obrazków – wcale nie można wyłączyć obrazków, jak w Chromie. Na UC Browser Mini nie ma z tym problemu a czcionka jest ok.

  • Paweł

   nie opowidaj głupot w operze mini 9 jest taka opcja wystarczy kliknąć logo opery na dole po prawej stronie ( w przypadku ustawienia aplikacji widok klasyczny) i kliknąć na zaoszczędzony transfer i na dole masz ustawienia a pod nimi obrazy i wybierasz czy ma ich nie być lub w jakiej jakości mają być

 2. Andrzej Odpowiedz

  Korzystalem kiedyś z lejka na Virgin Mobile (32 kB) i nic a nic się na tym nie dało zrobić.
  Jeśli Opera mini na tym działa syatysfakcjonująco to czapki z głów dla twórców.

  • Paweł

   działa bardzo dobrze ładowanie strony trwa od 6 do 20 sekund zależnie od skomplikowania strony przy włączonych obrazkach. przy wyłączonych trwa kilka sekund

  • Kamil

   Ustaw niską jakość obrazków, będzie działać dobrze

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt