Tak tragicznie działa przeglądarka w Windows Phone 8.1 Update z Lumia Denim

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tak-tragicznie-dziala-przegladarka-w-windows-phone-8-1-update-z-lumia-denim

Wybrani użytkownicy serwisu My mobile zarzucają mu zbyt duże wychwalanie mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone. Specjalnie dla nich za chwilę zostanie przedstawiony wybrany bug fatalnie wręcz działającej standardowej przeglądarki. Chodzi rzecz jasna o aplikację Internet Explorer 11.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już wcześniej serwis My mobile wspominał o białych pustych kartkach na stronach www. Zapewne jest on wynikiem małej dostępności pamięci operacyjnej RAM (z uwagi na wykorzystywane 512 MB). Teraz jednak postanowiliśmy pokazać czytelnikom ten błąd w praktyce na przykładzie portalu Sportowe Fakty (dział Żużel) w pełnowymiarowym widoku komputerowym. Widać wyraźnie, że w serwisie nie wyświetlają się wybrane części. W jednym przypadku jest to prawa kolumna, jeszcze w innym środek strony.

Do tego dochodzi brak prezentacji wybranych miniatur. Po takich dziwnych historiach nasuwa się pewna przykra konkluzja. Człowiek, konsument ciągle jest darmowym beta-testerem. Co tam zabugowane wersje Windows Phone 10 Technical Preview psujące telefon jak nawet finalne wydania oprogramowania (aluzja do Windows Phone 8.1 Update z Lumia Denim) działają równie źle. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że w Spartanie takich przykrych niespodzianek nie będzie wcale.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.13 komentarzy do “Tak tragicznie działa przeglądarka w Windows Phone 8.1 Update z Lumia Denim”

 1. minik971 Odpowiedz

  U mnie wszystko ładuje się tak jak powinno, sprawdziłem ten sam adres 😀

  * Nowy użytkownik Windows Phone – nareszcie przesiadka z Androida.

 2. olik Odpowiedz

  od tygodnia jestem użytkownikiem windows phone Lumia 640 i jestem zadowolony ! Bateria po dwóch dniach normalnego użytkowania ma jeszcze 43% baterii więc 3 dni na pewno trzyma ! Oczywiści związane jest to z wyłączeniem kilku opcji ja wifi, gps itd oraz aplikacji działających w tle ! Jestem zadowolony, jeśli chodzi o przeglądarkę dla mnie idealna jest UC Browser ! Świetna konfiguracja telefonu z FB, skrzynka mailową outlook oraz OneDrive – super a do tego roczny office za free ! Bajecznie ! Chyba nigdy w androidzie nie miałem tak dobrze skonfigurowanego telefonu z innymi aplikacjami ! Muszę powiedzieć, ze wcześniejnie interesowałem się „wp” i to był mu błąd ! 
  Polecam wszystkim Lumie 640 ma super baterię i nie potrzebujemy nosić ładowarki w kieszeni jak użytkownicy iPhone ! 😀 Jeżeli chodzi o wady lumii 640: telefon wygląda świetnie ale niestety strasznie się palcuje i to jest największa wada ! 

  • olik

   miało być „że wcześniej nie interesowałem” się wp 🙂 to dla tych drobiazgowych 😛

  • Kamil

   Kusi ten model Lumii 640 zamiast 735, ale jeszcze pozostane przy 625

 3. olik Odpowiedz

  na początku wyłączyłem wszystko, ale niestety musiałem po włączać powiadomienia gdyż brakowało mi ich ale i tak bateria trzyma rewlacyjnie 

 4. Trabant Odpowiedz

  ja przeskoczyłem z 625 na 640 i różnica jest WIELKA!!! Nokia 625 powodowała wiele problemów, lumia 640 – gdyby nie tragiczny IE – to byłby ideał. Póki co moja cała rodzina uzywa telefonów Microsoftu. Zobaczymy co będzie z windows 10 mobile

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt